Internetový obchod s bytovými dizajnovými doplnkami prichádza aj na slovenský trh
zdroj: A.G.

Bonami, internetový obchod s dizajnovými doplnkami pre bývanie, vstupuje v týchto dňoch na slovenský trh. Na spustenie bonami.sk čakalo približne 40 tisíc predregistrovaných členov, do konca roka ich chce mať Bonami na Slovensku okolo 200 tisíc.

Na Slovensko Bonami expanduje rok po tom, ako firma vstúpila na poľský trh a dva roky po svojom spustení v Česku, kde odštartovala v januári 2013. Za minulý rok dosiahla firma obrat 100 miliónov českých korún.

Na začiatku bola jednoduchá vízia: Umožniť ľuďom každý deň objavovať krásne veci pre bývanie a život, s možnosťou nákupu z pohodlia domova. Podobný internetový projekt na trhu chýbal – ľudia, ktorí chcú bývať v príjemnom prostredí, museli vyrážať do kamenných obchodov vo väčších mestách, nakupovať v zahraničí alebo skúšať šťastie v prevažne nekvalitných e-shopoch s nábytkom a doplnkami. To sa vstupom Bonami na český trh malo zmeniť.

Internetový obchod s bytovými dizajnovými doplnkami prichádza aj na slovenský trh-Václav Štrupl
Václav Štrupl, spolumajiteľ Bonami

„Model, keď každý deň ponúkame nové dizajnové veci za výhodné ceny, sa v Česku osvedčil a Slovensko, ako blízky trh, bolo od začiatku v pláne ako ďalšia krajina pre rozšírenie,“ komentuje expanziu zakladateľ Bonami Václav Štrupl, ktorý patrí k najvýraznejším osobnostiam českého webového marketingu.

Slováci mohli doposiaľ nakupovať na českom webe, avšak spustením Bonami.sk sa otvárajú nové platobné a dopravné možnosti, rovnako aj možnosť platiť v eurách. S tým súvisí aj marketing v slovenčine, zákaznícka podpora a všetko, čo k tomu patrí. “V Prahe sme dali dohromady tím kolegov, Slovákov. Aj keď budú riešiť kompletnú agendu z našej pražskej kancelárie, zákazníci dostanú 100% servis ,” objasňuje Václav Štrupl.

Bonami na Slovensku  začína s rovnakým sortimentom aký ponúka v Česku. „Od prvého dňa ponúkneme rovnaký počet kampaní, osvedčili sa nám bestsellery – praktické veci, ktoré sú zároveň pekné. Dobre sa u nás predávajú šikovné vychytávky do kuchyne, nápadité obliečky, kožené tašky, kabelky, módne doplnky aj štýlové kusy nábytku za zaujímavú cenu,“  dodáva Václav Štrupl.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu