Marek Vagovič (zdroj foto: FB/Marek Vagovič)

Marek Vagovič v súčasnosti pôsobí ako šéf investigatívneho tímu portálu Aktuality.sk v ktorom pracoval i nebohý novinár Ján Kuciak.

„Včera (pozn. 18.12.) som podal trestné oznámenie v súvislosti s vyhrážkami kotlebovcov, o ktorých som informoval minulý týždeň. Už som bol v tejto veci dvakrát vypovedať – ako svedok aj poškodený. Polícia začala trestné stíhanie pre podozrenie z nebezpečného vyhrážania. Dúfam, že tentoraz to nepodcení a vypátra toho, kto sa ma pokúsil zastrašiť. Podnet Jána Kuciaka na mafiána Kočnera totiž nebrala vážne a vieme, ako to dopadlo,“ uviedol šéf investigatívneho tímu spravodajského portálu Aktuality.sk, Marek Vagovič.

„Dňa 10.12.2019 o 2,08 hod. bol do emailovej schránky aktuality@aktuality.sk redakcie portálu aktuality.sk, v ktorej pracujem, doručený email z emailovej adresy nobody@remailer.paranoici.org s predmetom „pre vagovic #269“ s týmto textom „ak si myslíte že môžete urážať voličov Kotlebu tak sa mýlite, pár ľudí sa to dotklo, oznámili mi to a idú po vás, NAKA nevyrieši nič, no opatrenie má prísť tvrdé,“ uviedol Vagovič v podanom trestnom oznámení.

zdroj: FB/Marek Vagovič

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu