Novou kontaktnou osobou pre styk s médiami vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia, a.s.  sa stala Ivana Špotáková.  

Aktualizované:
Od 13. mája 2015 zastáva súčasne aj pozíciu PR manažérky v spoločnosti Azet.sk.

Ivana Špotáková je novou posilou vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia
Ivana Špotáková

Ivana Špotáková prináša do spoločnosti cenné skúsenosti z úspešného pôsobenia v oblasti komunikácie. Do Ringier Axel Springer prichádza z rakúskeho pôsobiska, kde pracovala na komunikačnom oddelení spoločnosti Nabucco Gas Pipeline International, prevádzkovateľa zamýšľaného alternatívneho plynovodu Nabucco. Počas svojho pôsobenia sa zameriavala predovšetkým na oblasť public relations a public affairs.

Ivana Špotáková ukončila štúdium psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Už počas štúdia pracovala ako výkonná asistentka na oddelení PR v Tatra Banke a neskôr ako media manager. Od roku 2008 pôsobila v spoločnosti ČSOB, kde pôsobila ako špecialistka internej komunikácie.

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu