Ján Gordulič (foto: Ringier Axel Springer)

Relácia „Ťažký týždeň“ Jana Gorduliča začínala na TV SME pod vydavateľstvom Petit Press, neskôr prešla na videoportál Vju.sk vydavateľstva News and Media Holding a teraz reláciu diváci uvidia na spravodajskom portáli Aktuality.sk, patriaci pod multimediálny dom Ringier Axel Springer Slovakia, ktorý spustí reláciu v stredu 21. marca.

Satirická online show, ktorá komentuje aktuálne politické a spoločenské udalosti týždňa, bude vysielaná pravidelne každú stredu. Úvodná časť nesie názov „Jednoducho mafia II“.

Video teaser Ťažký týždeň

Zabudnite na politickú korektnosť, satira, hyperbola a sarkazmus sú spät. Sledujte Ťažký týždeň s Janom Gorduličom už ZAJTRA popoludní na Aktuality.sk.

Posted by Aktuality.sk on 20. marec 2018

Okrem nového projektu ponúkajú Aktuality.sk pravidelne aj vlastnú reláciu Na rovinu, ktorú moderujú investigatívny novinár Marek Vagovič a komentátor Dag Daniš.

S televíziou Markíza zase produkujú politickú reláciu Fair Play Michala Kovačiča. Obe sú diskusiami s jedným hosťom na politické a spoločenské témy.

„Sme radi, že budeme spolupracovať s Janom Gorduličom, ktorý je pre mňa osobne nesmierne inšpiratívnym človekom. Robí skvelú prácu, čo verím, že ocenia aj čitatelia na Aktuality.sk. Našou úlohou je informovať o krajine a komentovať, čo sa tu deje. V tomto je Jano naozaj majstrovský, “ povedal Peter Bárdy, šéfredaktor Aktuality.sk.

„Ťažký týždeň je overený koncept, ktorý funguje už niekoľko rokov. Veľmi nás potešilo, keď sme videli záujem fanúšikov o ďalšie diely, ktoré sme sa rozhodli umiestniť na naše Aktuality.sk,“ povedala Monika Žákovská, Chief Digital Publishing Officer.

Ján Gordulič (foto: Ringier Axel Springer)

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu