Jana Babjaková (zdroj foto: PHD)

Mediálnu agentúru PHD Slovakia povedie na pozícii Managing Director od 1. júna Jana Babjaková.

V mediálnej skupine Omnicom Media Group pôsobí od roku 2007. „V prostredí mediálneho trhu sa pohybujem viac ako 10 rokov. Dynamika PHD, inovatívny a kreatívny prístup ku komunikačným riešeniam pre klientov rozhodli, že som túto výzvu jednoznačne prijala,“ uviedla Jana Babjaková.

„Mojou prioritou je, aby agentúra PHD bola naďalej relevantným partnerom pre klientov pri napĺňaní ich obchodných cieľov,“ doplnila Babjaková.

Profesionálne skúsenosti pred vstupom do mediálnej skupiny Omnicom Media Group získavala Jana Babjaková vo viacerých slovenských vydavateľstvách, kde bola súčasťou obchodného tímu.

PHD Slovakia patrí do globálnej siete komunikačných agentúr pre plánovanie a nákup médií, ktorá poskytuje inteligentné strategické riešenia a kreatívne inovácie pre najvýznamnejšie svetové a lokálne značky.

Agentúra PHD od svojho vzniku získala viac ako 400 ocenení za kreatívu a inováciu po celom svete. V roku 2015 a 2016 získala ocenenie najkreatívnejšia svetová mediálna sieť. Pravidelne vydáva aj publikácie venujúce sa kreatívnym inováciám.

Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi jej posledné knižné novinky patrí Merge, už siedma publikácia skúmajúca vízie budúcnosti a z nich vyplývajúce zmeny.

Stratégovia PHD, poprední futurológovia a technologickí lídri, ako napríklad Ray Kurzweil, v nej opisujú, kam smeruje rozvoj informačných technológií, AI a ako to bude vplývať na nás. Upozorňujú na uzatvárajúcu sa medzeru medzi technológiou a nami, a teda predpokladajú, že v budúcnosti nastane aj spojenie neurológie s technológiou, ktoré poskytne bezprecedentnú kontrolu nad telom a mysľou.

Napríklad nanoroboty budú prúdiť v našom krvnom obehu a našu mozgovú kapacitu si zvýšime neurónmi z cloudu.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu