Jana Galera Matúšová (zdroj foto: J.G.M.)

Od 1. januára 2017 ponesie zodpovednosť za všetky marketingové a PR aktivity značky na Slovensku, v Čechách a v Rumunsku. Nahrádza Janu Mračnovú, ktorá sa stala výkonnou riaditeľkou neziskovej organizácie Falck.

„Pracovať pre nadnárodnú značku s vyše 110 ročnou tradíciou je pre mňa veľkou výzvou. Prostredníctvom marketingových a PR aktivít sa spolu s mojim tímom budeme ďalej snažiť podporiť povedomie o značke Falck nielen ako záchranky, ale predstaviť aj ostatné naše činnosti ako je napríklad sieť polikliník a rehabilitačných centier, pracovnú zdravotnú službu, priemyselnú ochranu podnikov či kurzy prvej pomoci,“ povedala Jana Galera Matúšová.

Jana Galera Matúšová pôsobí ako pedagóg na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, kde na Katedre marketingovej komunikácie vyučuje predmety public relations, médiá a hovorca psychológia reklamy.

jana-galera-matusova-zdroj-foto-falck
Jana Galera Matúšová (zdroj: Falck)

Pôsobila ako novinárka a už 13 rokov sa pohybuje v oblasti marketingovej komunikácie, pôsobila na slovenskom i českom trhu, venovala sa najmä budovaniu značky, krízovému manažmentu a rebrandingu.

Vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského, kde získala aj titul PhD.

Pracovala napríklad pre spoločnosť Slovenská záručná a rozvojová banka, UniCredit Bank, Marks & Spencer, SAZKA a na českom trhu bola pri štarte nového mobilného operátora LAMA mobile – so svojou uvádzacou kampaňou pre LAMA mobile získala druhé miesto v súťaži EFFIE Awards Czech 2014. Naposledy pôsobila v spoločnosti Sberbank.

Je členkou českého PR Klubu, kde pôsobí aj ako mentor pre začínajúcich pracovníkov v PR a členkou redakčnej rady poľského vedeckého časopisu Preferencje Polityczne.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu