Jana Krátka (zdroj: United Classifieds)

Od 1. novembra na novovzniknutú pozíciu Chief Operations Officer (COO) nastúpila Jana Krátka, ktorá doteraz v spoločnosti United Classifieds zastávala pozíciu obchodnej riaditeľky.

United Classifieds je spoločný podnik vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a finančnej skupiny Penta Investments, ktorý prevádzkuje inzertné portály Bazar.sk, Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, Novostavby.sk, Byty.sk, Chaty.sk a Viareal.sk, Autobazar.sk, Autovia.sk, Noveauta.sk, Autozor.sk a ABmanager.sk.

„Medzi jej hlavné zodpovednosti bude aj naďalej patriť riadenie obchodu online inzertných produktov spoločnosti, financií a marketingu. Vo svojej novej funkcií sa zameria na dlhodobý rozvoj produktov a služieb a na podporu ďalšieho rastu spoločnosti“, uviedla spoločnosť.

„Janke Krátkej prajem veľa úspechov na novej pozícii. Verím, že jej bohaté skúsenosti v oblasti online classifieds budú aj naďalej prispievať k ďalšiemu úspešnému rastu a rozvoju našich online inzertných produktov s cieľom byť vedúcou spoločnosťou vo všetkých segmentoch a naďalej posilovať našu pozíciu na slovenskom trhu. Janka bude na svojom novom poste zodpovedať aj za poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom, ako aj používateľom a jedným z jej dôležitých cieľov bude nastavenie strategického smerovania našich produktov, povvedal Milan Dubec, generálny riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

„Našou prioritiou bude pokračovať v nastavenej stratégií a zároveň hľadať nové príležitosti pre rozvoj produktov UC. Používateľom a klientom chceme prinášať komfort a nové služby a zároveň ten najkvalitnejší servis. Som presvedčená, že s profesionálnym tímom ľudí sa nám podarí dosiahnuť stanovené ciele,“ povedala Jana Krátka, COO United Classifieds.

Jana Krátka pôsobila, ako manažérka pre SMB segment v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia od roku 2005. Viedla obchodné oddelenie online katalógu firiem – Azet katalóg. Neskôr riadila predaj PPC reklamy Azet klik.

Stála pri zrode a obchodnom smerovaní webu Bistro.sk.

Od roku 2012 viedla Jana Krátka obchodné oddelenie pre predaj reklamy a služieb inzertných webov, ako sú Nehnutelnosti.sk, Autobazar.sk a Bazar.sk.

Od decembra 2015 do 1. novembra 2016 pôsobila ako obchodná riaditeľka a konateľka novovzniknutej dcérskej spoločnosti United Classifieds, pod ktorú sa inzertné weby začlenili.

„Firma United Classifieds je spoločným podnikom Penty a Ringier Axel Springer Slovakia. Penta v nej vlastní 40%. Cieľom firmy je konsolidovať classifieds portály na Slovenskom trhu. Penta do firmy vložila svoj väčšinový podiel v spoločnosti, ktorá prevádzkuje portál Reality.sk. Spoločnosť Akcionár, s.r.o. je spoločnosť, ktorú ovládol News and Media Holding v lete tohto roku, a jej prostredníctvom kontroloval cca 57% podiel v spoločnosti, ktorá prevádzkuje portál Reality.sk. Spoločnosť Akcionár, s.r.o. v týchto dňoch odkúpila Penta od spoločnosti News and Media Holding s cieľom vložiť jeho aktíva do spoločného podniku s vydavateľstvom Ringier Axel Springer Slovakia,“ povedal v decembri 2015 pre MediaWatch.Dog Martin Danko, external relations manager skupiny Penta Investments. Čítajte viac. 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu