Jana Studničková bude mať v spoločnosti Home Credit na Slovensku a v Českej republike v pôsobnosti marketingovú komunikáciu, online aktivity, ale i riadenie zákazníckej skúsenosti. Na pozícii strieda Daniela Šturma, ktorý po zhruba dvoch rokoch zo spoločnosti odchádza. Predtým pôsobila v spoločnosti O2 Slovakia, ale i v skupine Penta.

Jana Studničková, Home Credit„Finančný sektor je pre mňa úplne novým odvetvím. Poznávanie Home Creditu je tak pre mňa spojené predovšetkým s učením. Na druhej strane s postupujúcou digitalizáciou majú všetky odvetvia stále viac spoločného s telekomunikáciami a nové pre mňa nie sú ani súčasné hlavné témy Home Creditu: čím ďalej väčšia orientácia na zákazníka, fér prístup a inovácie,“ povedala Jana Studničková.

Jana Studničková bude zodpovedať za brand Home Credit, ale i za všetky subbrandy, ako Tesco finančné služby, alebo 02 Extra karta.

Zintenzívni online aktivity a zameria s ana marketingovú podporu produktov a ich predajných kanálov. Kľúčovím bude ale i cedenie projektu repositioningu, ktorého cieľom je zvýšiť vnímanie značky Home Credit, cez zákaznícku skúsenosť a inovácie.

V minulosti pôsobila v skupine PPF, ako marketingová a obchodná riaditeľka stávkovej kancelárie Sazka, zodpovedala za ozdravenie firmy, budovanie predajnej siete a marketingovú komunikáciu.

Po akvizícii O2 Slovakia, pod skupinu PPF Petra Kellnera sa stala členkou vedenia spoločnosti O2 Slovakia a na pozícii výkonnej riaditeľka zodpovedala za marketing, rezidentný a firemný segment, produktové portfólio, CRM, či marketingovú komunikáciu.

Spoločnosť Home Credit je členom skupiny PPF.

V minulosti pracovala i vo finančnej skupine Penta Investments.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu