Záber z nakrúcania seriálu Hniezdo (autorka foto: Zuzana Gucmanová, zdroj: RTVS)

Hniezdo, Zem spieva a Čo ja viem boli počas uplynulých dní, od piatka 31. januára do nedele 2. februára, opäť najsledovanejšími nespravodajskými reláciami dňa. Rekordnú sledovanosť dosiahla aj diskusná relácia O 5 minút 12.

Aj napriek silnej konkurencii si seriál Hniezdo drží svoju pozíciu a aj ostatná časť bola najsledovanejším nespravodajským programom nedele 2. februára. Seriál režiséra Braňa Mišíka o živote troch manželských dvojíc, v hlavných úlohách so Soňou Norisovou, Alexandrom Bártom, Mariánom Mitašom, Andreou Karnasovou, Katarínou Šafaříkovou a Marekom Geišbertom si v nedeľu 2. februára pozrelo 556 tisíc divákov s podielom na trhu 22,7 % v cieľovej skupine 12 +.

Rastúcej sledovanosti sa teší aj tretia séria folklórnej šou Zem spieva. Súboje folkloristov z východu a stredu Slovenska a zahraničných slovenských folkloristov si pozrelo 480 tisíc divákov s podielom na trhu 22,6 % v cieľovej skupine 12+.

Sobotňajšia časť bola 1. februára najsledovanejšou nespravodajskou reláciou dňa. Sledovanosť Zem spieva stále stúpa a v sobotu šou dosiahla najlepší výkon v tejto sérii.

Hlavný vysielací čas v piatok 31. januára opäť patril súťažnej šou Čo ja viem. Aj tretí súťažný večer bol najsledovanejšou nespravodajskou reláciou dňa a lídrom na trhu v čase vysielania – šou sledovalo 499 tisíc divákov, čo predstavuje 23,1 % podiel na trhu v cieľovej skupine 12+. Rekord zaznamenala aj aplikácia relácie, tento interaktívny prvok využilo až 29 730 divákov.

Najvyšší výkon od apríla 2018 si na konto pripísala relácia O 5 minút 12 s moderátorom Marekom Makarom. Nedeľnú diskusiu s Marianom Kotlebom a Igorom Matovičom sledovalo v nedeľu 2. februára 509 tisíc divákov, čo predstavovalo 33,9 % podiel na trhu v cieľovej skupine 12+.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu