Spoločnosť LAUFEN vytvorila postavičky z rukavíc v kúpeľni, aby cez ne v novej kampani svojej značky Jika zdôraznila benefit jednoduchej údržby jej kúpeľne. Postavičky ožili a prostredníctvom mini príbehov vykresľujú kúpeľne od Jiky.

Jika zatiaľ zverejnila sériu štyroch spotov. Pozrite si ich:

„Zabudnite na drinu pri upratovaní kúpeľne. Produkty JIKA so špeciálnou povrchovou úpravou pre jednoduchú údržbu ušetrí veľa práce nielen vám,“ uviedla JIKA.

„Ušetrite pri upratovaní kúpeľne viac času na relaxáciu vďaka umývadlám so špeciálnou povrchovou úpravou pre jednoduchú údržbu JIKA PERLA, ktorá odpudzuje vodu a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa,“ uviedla JIKA.

„Vychutnajte si uznanie za nablýskanú kúpeľňu. Vďaka umývadlám so špeciálnou povrchovou úpravou pre jednoduchú údržbu JIKA PERLA, ktorá odpudzuje vodu a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, teraz budete doma za hviezdu,“ uviedla JIKA.

„Zatancujte si radosťou z toho, ako vám ide upratovanie rýchlo od ruky. S produktmi JIKA so špeciálnou povrchovou úpravou pre jednoduchú údržbu si ušetríte veľa zbytočnej práce aj drahocenného času,“ povedala JIKA.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu