Minulý víkend sa začalo s nakrúcaním nových častí seriálu Divoké kone televízie JOJ. Čakajú na nás nové dejové zápletky a aj nové herecké obsadenie. Pribudnú herci z Paneláku, Profesionálov, ale i z Búrlivého vína z televízie Markíza.

JOJka odštartovala nakrúcanie druhej série Divokých koní
Monika Šagátová, predstaviteľka Hany a Ján Dobrík, ako Adam. (zdroj: JOJ Group)

Televízia JOJ informovala na webe topstar.sk , že začína s nakrúcaním druhej série Divokých koní.

„My to nerozlišujeme, či prvá séria, alebo druhá séria. Charaktery ostávajú, ale vývoj a dej idú dopredu,“ k tomu uviedol herec Ivan „Tuli“ Vojtek, predstaviteľ Veľkého Džona.

„Pribudnú nové postavy, ktoré ovplyvnia životy starých postáv. Chystáme jednu významnú dejovú linku,  ktorá by mala byť taká romanticko-komediálna. Už máme potvrdené, že do  našej zostavy pribudne herec Csongor Kassai,“ povedala v jednom z rozhovorov pre joj.sk  kreatívna producentka seriálu  Danica Haláková, ktorá stála aj za vznikom pôvodného seriálu Búrlivé víno televízie Markíza.

Kvôli nakrúcaniu aj práci s koňmi musia herci vstávať už skoro ráno o 5:15 hod., nakrúcanie teda nie je pre nich vôbec ľahké. Tvorcovia seriálu divákom sľubujú pridanie „divokých“ scén, nových postáv a nových dejových línií, ktoré budú ovplyvňovať príbehy starých postáv, ktoré už poznáme z prvej série.

„Je to nevyspytateľné, robiť s koníkmi, a vôbec so zvieratkami, niekedy tam je herec na poslednom mieste :) ,“ dodáva Tuli so smiechom.

Do dejovej línie seriálu pribudnú herci Csongor Kassai a Marián Miezga. „Miezga bude hrať fešného skúseného filmového režiséra, ktorý príde na Holzmanku so svojím štábom nakrúcať rozprávku,“ prezradila Danica Haláková, kreatívna producentka seriálu.

JOJka odštartovala nakrúcanie druhej série Divokých koní - obr.2
úplne vpravo je Csongor Kassai v Profesionáloch (zdroj: JOJ Group)

Marián Miezga stvárňuje aj doktora Michala Bajzu v divácky obľúbenom seriáli Panelák televízie JOJ.
Csongor Kassai je slovenský herec maďarského pôvodu. Videli ste ho v kultovom sitkome televízie JOJ Profesionáli, kde stvárnil postavu podporučíka Alexandra Vyšného-Riefenstahla. Vidieť ste ho ale mohli aj v Radošinskom naivnom divadle, Novej scéne, v Divadle Andreja Bagara v Nitre, ale aj v činohre Slovenského národného divadla. A vo filmoch, napr. Muzika, Kruté radosti, či Krajinka.

Hercov doplnia herečky Ivana Kubáčková (poznali ste ju ako mladšiu sestru Henriety Mičkovej zo seriálu Búrlivé víno), ktorá bude v seriáli hrať nešikovnú stajníčku na Holzmanke a herečka Edita Borsová (poznali ste ju ako Boženku z Búrlivého vína), ktorá v Divokých koňoch stvárni postavu žiarlivej manželky stajníka Malého Ďžona, ktorého v prvej sérii stvárnil herec Martin Šalacha. Máme zatiaľ nepotvrdené informácie, že v druhej sérii sa herec už neobjaví.

„Diváci by sa mali ešte tešiť na koniec prvej série, lebo tam ich čaká ešte kopec prekvapení a milión rozuzlení zápletky, ktorú hráme v prvej sérii,“ uzatvára Danica Haláková.

Pozrite si rozhovor komickej dvojice Malého a Veľkého Džona z webu televízie JOJ,
ešte počas nakrúcania prvej série Divokých koní:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu