Judita Smatanová (foto: Heineken Slovensko)

Novou manažérkou pre korporátne vzťahy (Corporate Relations Manager) a hovorkyňou spoločnosti Heineken Slovensko, a.s. sa stala Judita Smatanová. V rámci pozície Corporate Relations Manager zodpovedá za oblasť externej komunikácie, rozvíjanie internej komunikácie, budovanie korporátnych vzťahov a rozvoj oblasti spoločenskej zodpovednosti (CSR).

Z pozície manažérky korporátnych vzťahov pôsobí Judita Smatanová aj ako hovorkyňa spoločnosti a kontakt pre médiá.

Do jej kompetencie patrí plánovanie a riadenie externej a internej komunikácie, rozvíjanie imidžu spoločnosti Heineken Slovensko, a. s. prostredníctvom public relations, budovanie korporátnych vzťahov a zabezpečovanie politiky Public affairs a rozvoj oblasti spoločenskej zodpovednosti (CSR).

V oblasti internej komunikácie sa podieľa na tvorbe stratégie a plánu internej komunikácie spoločnosti Heineken Slovensko, a. s.

„Rozhodla som sa využiť ponuku od spoločnosti Heineken Slovensko a zúročiť moje dlhoročné skúsenosti z oblasti komunikácie a budovania vzťahov s médiami a z pozície manažérky korporátnych vzťahov spoločnosti Heineken Slovensko prispievať do komunikácie pozitívneho imidžu a kvalitných značiek lídra na slovenskom pivnom trhu,“ uviedla Judita Smatanová.

Judita Smatanová

Judita Smatanová prichádza do spoločnosti Heineken Slovensko zo spoločnosti patriacej do skupiny MEDIREX GROUP, kde pôsobila na pozícii manažérky odboru marketingu a komunikácie.

Má dlhoročné skúsenosti v oblasti externej a internej komunikácie, CSR a public relations z predchádzajúceho pôsobenia v Union poisťovni a Union zdravotnej poisťovni, a aj v rámci fullservisovej PR agentúry.

Je absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, odbor žurnalistika – anglický jazyk – politológia.

(ts)

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu