Juraj Gajdoš, Mafra Slovakia, finančný riaditeľ
Juraj Gajdoš, Mafra Slovakia, finančný riaditeľ (zdroj: Mafra)

Juraj Gajdoš sa stal novým finančným riaditeľom spoločnosti Mafra Slovakia, vydavateľa Hospodárskych novín a ďalších magazínov. Vo funkcii tak nahradil Ivetu Griačovú. Nový finančný riaditeľ bol vymenovaný od 19. júna.

„Juraj Gajdoš bude zodpovedný za riadenie finančného úseku firmy a tiež za udržanie finančnej stability spoločnosti,“ povedal Vladimír Mužík, výkonný riaditeľ vydavateľstva MAFRA Slovakia.

„Zároveň chcem Jurajovi Gajdošovi týmto vyjadriť svoju dôveru a podporu, pretože pozíciu finančného riaditeľa považujem vo vydavateľstve za jednu z najdôležitejších, „ doplnil V. Mužík.

Juraj Gajdoš prichádza do vydavateľstva MAFRA Slovakia zo spoločnosti Siemens, kde pôsobil vo funkcii ekonomického manažéra servisných činností Healthcare Sector.

Okrem skúseností s manažérskym vedením ľudí sa venoval aj projektovému riadeniu, controllingu a bol zodpovedný za kompletný plánovací proces a jeho dodržiavanie, či už v rámci celého Slovenska, alebo čiastočne aj na nadnárodnej úrovni.

MAFRA Slovakia vydáva Hospodárske noviny a odborné tituly Stratégie, Zdravotnícke noviny, Fit život, Diabetik, RUN, Obchod a Horeca, prevádzkuje ekonomické a finančné portály Hnonline.sk, AAAdopyt.sk a organizuje stretnutia pre odbornú verejnosť.

Vydavateľstvo pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od 1. januára 2015 zmenilo názov z ECOPRESS na MAFRA Slovakia a je súčasťou holdingu Agrofert podnikateľa Andreja Babiša.

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu