V nedeľu 14. februára štartuje na portáli Čas.sk nová televízna relácia, od 18-tej hodiny sa začína PoČASie… s Mokrým. Správu sme doplnili 14. februára o video prvej relácie.

Juraj Mokrý moderoval počasie v relácii Ako bude s Mokrým? v televízii Markíza až do konca roka 2012, s krátkou prestávkou celkom viac ako 6 rokov. Scenár pripravovali spoločne so Sávom Popovičom.

Populárny sa stal ale ešte predtým, vďaka televízii Makríza a jej relácii Je to možné?, ktorú pripravoval zabávač Jožo Pročko.

Tentoraz sa na obrazovky Ďuro Mokrý s počasím vráti. Po bývalých „markízákoch“ Marianne Ďurianovej a Pavlovi Bruchalovi, ktorí od 1 decembra 2015 moderujú reláciu Nový Čas Správy, posilní video obsah portálu od 14. februára aj ďalšia nová relácia.

„Som vďačný Novému Času za možnosť pripomenúť sa náročnej verejnosti. Terestriálnemu vysielaniu dýcha na chrbát internet a tak sa naskytla možnosť naskočiť do vlaku, z ktorého som bol deportovaný, lebo som, ako sa mi dostalo do uší, komplikovaný a problémový. Nie na každého platí rovnaký meter…“ povedal herec a zabávač Juraj Mokrý pre denník Nový Čas. 

Aktualizované 14.2.: Pozrite si záznam prvej časti novej relácie PoČASie… s Mokrým:

Juraj Mokrý je bývalým manželom herečky Diany Mórovej, ktorá sa preslávila postavou Ivany Schwarzovej v seriáli Panelák televízie JOJ, majú spolu syna Quida.

V roku 2013 Ďuro Mokrý moderoval show Nakupuje vám to! v televízii JOJ. Podielal sa aj dramaturgii filmu režiséra Juraja Drobného Sídliskový sen v hlavnej úlohe s raperom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským. Čítaj viac.

Ešte predtým roku 2009 Ďuro Mokrý zahviezdil aj v pokračovaní relácie Let´s Dance 3 televízie Markíza, v ktorej tvoril tanečný pár s Katarínou Štumpfovou.


Zdroj video Let´s Dance 3: MeeToo

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu