Mercedes-Benz S-Klasse Coupé Cabrio ( A 217 ) 2015

Nový kabriolet triedy S značky Mercedes-Benz predstavia v expozícii Daimleru na 66. medzinárodnom autosalóne IAA vo Frankfurte 15. až 27. septembra 2015.

Vystavený bude zároveň so svojim 44-ročným predchodcom: otvoreným variantom najvyššej triedy značky s hviezdou vyrábaným v šesťdesiatych rokoch.

S novým kabrioletom Triedy S dokazuje značka Mercedes-Benz svoje ambície vyrábať najkomfortnejší kabriolet na svete.

Klimatický komfort zabezpečujú opäť zdokonalený automatický systém na ochranu pred vetrom AIRCAP, systém vyhrievania priestoru v oblasti hlavy AIRSCARF, vyhrievateľné lakťové opierky, vyhrievanie sedadiel aj na zadných sedadlách, ako aj inteligentné plnoautomatické riadenie klimatizácie.

I s odstupom času majú spoločné: nezameniteľný a exkluzívny dizajn, ušľachtilé materiály s najvyššou kvalitou spracovania v interiéri a na svoju dobu špičkovú techniku.

Dlhá a úspešná tradícia kabrioletov najvyššej triedy značky Mercedes-Benz sa odvíja už od dvadsiatych rokov uplynulého storočia. V súčasnosti sú to vyhľadávaní veteráni, ktorých cena časom rastie.

Napríklad v roku 1971 vyrobený a vo vynikajúcom stave zachovaný kabriolet 280 SE 3.5 bol práve vydražený na RM Auctions za 429-tisíc amerických dolárov.

Mercedes-Benz S-Klasse Coupé Cabrio ( A 217 ) 2015
Mercedes-Benz S-Klasse Coupé Cabrio ( A 217 ) 2015

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu