Wiktor Leo Burnett: Ako sa poďakovať fanúšikovi za jeho lajk okrem toho, že mu ponúknete zaujímavý kontent? Pošleme každému jablko z recepcie? Alebo našu firemnú ceruzku? Alebo to urobíme trocha inak?

Dostali sme nápad, ako spojiť facebookových fanúšikov s našimi reklamnými úspechmi a dať im tak možnosť zažiť chvíľku slávy – toto spojenie sa udeje na coveri a nebude na to treba nič iné, iba lajknúť našu fanpage!

Ale bude sa to dať? Andrej povedal, že určite áno, a začal na tom „makať“. Je jednoduché naprogramovať aplikáciu, cez ktorú sa vaše meno a fotka hodí na cover. Ale my sme to takto nechceli. Bolo treba spoznať a dostať sa cez Zuckerbergove systémy a urobiť to lepšie – intuitívne – a bez nutnosti prihlasovať sa do aplikácií.

Facebook Wiktor Leo Burnett Marian Luha-vyznacene

Veľká výzva, také sú však najlepšie. Ale ako presne to má fungovať? Čo ak sa jeden človek 100-krát odlajkne?

A čo s tou zmenou coveru v používateľskom feede? Toto všetko musíme obmedziť. Do coveru sa dostane len nový fanúšik a iba raz.

Zmena nášho coveru sa ukáže iba na našej timeline. Popritom sme začali vyberať tie naj reklamné úspechy a Bali nahadzovať templaty. Dizajn bol super, tak už to len dokončiť. Potom povinné kolo komentárov, zapracovanie vlastných pripomienok a boli sme pripravení to nahodiť. Teraz len otestovať, či to celé nepadne.

Dali sme tomu pár týždňov, nepadlo to ani raz, a tak sme si 10. 4. povedali: Poďme na to!

Skúsite si to aj vy? Môžete. > TU

Pozdravuje

Wiktor Leo Burnett team

P.S. redakcie masmediálne.info:
Šéfredaktor nášho portálu Marián Luha, ktorí bol fanúšikom Wiktor Leo Burnett i predtým si to vyskúšal. Za návraty sa „platí“ a nový cover je na svete. Wiktor Leo Burnett je a aj ostane jeho najobľúbenejšia reklamná agentúra :)

Zdroj: Wiktor Leo Burnett

REKLAMAadv.: