Po minuloročnom úspechu súťaže o zájazdy na ostrov Ibiza, nadväzuje rádio Europa 2 opakovaním konceptu, teraz navyše podporením kampane hviezdnymi ambasádormi.

Europa 2 opäť vyhlasuje súťaž o letecký all inclusive týždenný pobyt na najlepšom párty ostrove, kam každé leto mieria tisícky nadšených fanúšikov tanečnej hudby a „parties“ v kluboch i na plážach . Sprievodcovia párty ostrovom sa pre výhercu stanú rovnako ako vlani moderátori spomínaného rádia a po novom tiež ambasádori kampane speváčka Monika Bagárová a Dj Brian .

 

“ Súťaž o zájazdy na Ibizu sa stala minuloročným najúspešnejším konceptom, preto sme sa rozhodli  zopakovať ho aj tento rok. Teraz navyše s ambasádormi Monikou Bagárovou a Dj Brianom, ktorých považujem za talentovanú nádej hudobnej scény. Verím, že rovnako ako vlani bude Ibiza príťažlivým prvkom vysielania nášho rádia, ktorý poteší nielen priaznivcov tanečnej hudby,“ hovorí Jitka Fürst, riaditeľka Europy 2.

Europa 2-Ibiza-2

Súťaž rádia Europa 2 štartuje od 2. a pobeží do 27. júna. Stačí len poslať SMS v tvare IBIZA na číslo 6664 a mať trochu šťastia.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete > TU

Zdroj: Europa 2

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu