zdroj: Heineken

Opatrenia a uvedomelý prístup sa stali nevyhnutnou súčasťou života, ako aj vo vzťahu k nášmu okoliu. Uvedomuje si to aj líder na slovenskom pivovarníckom trhu HEINEKEN Slovensko a značka Heineken.

V novej kampani #BavSaZodpovedne – aby bary mohli ostať otvorené pripomína zákazníkom zodpovedné správanie a dodržiavanie opatrení počas návštev barov a ďalších podnikov.

„V tomto náročnom období chceme upozorniť na to, že správať sa ohľaduplne je stále mimoriadne dôležité a nevyhnutné. Heineken a ďalšie pivné značky sú súčasťou podnikov a ak sa chceme stretávať pri dobrom pive, musíme byť zodpovední, dodržiavať platné opatrenia a zároveň musí každý jeden z nás pristupovať k súčasnej situácii s najvyššou mierou opatrnosti. Zodpovednosť je na prvom mieste,“ uviedla Radka Stratená, brand manažérka značky Heineken – piva v portfóliu spoločnosti HEINEKEN Slovensko.

„Značka Heineken má zodpovednosť vo svojej DNA a je pre nás dôležité reagovať na aktuálnu situáciu. V rámci jej komunikácie dlhodobo upozorňujeme na zodpovedné správanie a edukujeme spotrebiteľov. Podobne to bolo aj v doterajšej kampani určenej pre šoférov, v ktorej sme komunikovali hlavné posolstvo ´keď piješ, nikdy nejazdi´,“ dodala Radka Stratená.

Kampaň #BavSaZodpovedne – aby bary mohli ostať otvorené odštartovala vo štvrtok 10. septembra TV spotom. V ňom značka Heineken odľahčenou formou zobrazuje a upozorňuje, ako by sa mali zákazníci a personál správať v baroch:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu