Už v máji odštartovala spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko novú image kampaň pre svoj značku sirupov Jupí pod názvom O fúz bláznivejšie leto. Kampaň na limitovanú edíciu Jupí Melónové mojito na ňu voľne nadväzuje.

„Cieľom image kampane bolo upútať pozornosť spotrebiteľov originálnym a netradičným spracovaním v spojení s letnými prázdninami, kedy si rodina spoločne užíva príjemne strávené chvíle. Kampaň má pomôcť značke Jupí budovať odlišujúce imidžové atribúty v kategórii sirupov,“ prezradila o novej kampani PR špecialistka spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko Nikola Doležalová.

Kreatívny koncept kampane vytvorila Bára Novotná z agentúry Woman, ktorá stojí aj za kultovou reklamou oslavy detských narodenín > pozri 

Bara Novotna z agentury Woman
Bára Novotná

„Ako vznikala idea kampane pre Jupí melónové mojito? Úplne jednoducho, vzhľadom k tomu, že sme imidžovým spotom spustili O fúz bláznivejšie leto, v produktovej kampani sme chceli motív fúzov opäť použiť. Napadlo mi ho vyrezať z melóna, od čoho ma všetci odhovárali, ale nakoniec šikovní rezbári všetkých presvedčili :-) Pri natáčaní nám melónový fúz zjedla koza, ale mali sme našťastie náhradný :),“ prezradila o kampani pre MediaWatch.Dog Kreatívna riaditeľka agentúry Woman Bára Novotná.

„Limitovaná letná edícia Jupí melónovej mojito bola podporená v TV, v digitálnych médiách, Facebooku, in-store a na rodinných eventoch. TV kampaň bežala od 1. júla do konca augusta. Okrem TV pokračuje podpora aj v septembri,“ povedal pre MediaWatch.Dog senior brand manager značky Jupí Petr Kouble.

poster Jupí sirup melounové mojito
poster (zdroj: Kofola ČeskoSlovensko)

Redizajn obalu

Jupi-Lesni-smes_0,7l-PET_jpgNikola Doležalová zo spoločnosti Kofola povedala, že „hlavným dôvodom pre redizajn obalu fľaše Jupí PET 0,7L (na foto vľavo) bolo odkomunikovanie nového benefitu – sirupu bez pridaných konzervantov. Obal sme vytvorili s našimi internými grafikmi“.

V prípade limitovanej edície Jupí Melónové mojito ostáva špecifickým dizajnovým prvkom obalu, ktorý je zároveň i funkčný – tak ako pri predchádzajúcom dizajne, prierez etiketou s vyobrazenou ikonou džbánu, ktorý symbolizuje koľko sirupu v novej 0,7 l fľaši ešte ostáva a koľko nápoja si z neho užívateľ môže ešte pripraviť (5 litrov – 2,2 litra – alebo je čas kúpiť si už nový sirup). Redizajn obalu pre limitku Melónové mojito robila agentúra Kantors Creative Club a klasickú edíciu (na foto dolu), z ktorej limitovaná edícia vychádza robilo grafické štúdio Fiala & Šebek Visual Communications.

Jupí sirup melounové mojito
obal Jupí Melónové mojito, autor grafiky: Kantors Creative Club (zdroj: Kofola ČeskoSlovensko)
JUPI_meloun
grafika Jupí Melónové mojito, autor grafiky: Kantors Creative Club (zdroj: Kofola ČeskoSlovensko)
sirupy-jupi-foto
obaly sirupov Jupí, autor grafiky: Fiala & Šebek Visual Communications (zdroj: Firma.Kofola.cz)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu