Snom každého kreatívca je robiť reklamu na JEEP. Ich ikonické kampane a najmä vizuálny štýl pozná asi každý na svete. My vo WLB máme to šťastie, že táto značka patrí medzi našich klientov.

A tak sme pri predstavení nového Jeepu Grand Cherokee 2014 dostali za úlohu spropagovať vlajkovú loď automobilky, a to cez vizuály umiestnené v showroomoch a na autosalóne.

Takže bolo potrebné vymyslieť niečo, čo naozaj pritiahne pozornosť návštevníka.

Vybrali sme si tri parametre nového Grand Cherokee a zvizualizovali ich do podoby prednej masky, ikonicky známeho poznávacieho znamenia Jeepu na celom svete.

Vznikla teda séria troch postrov znázorňujúcich nezávislé kúrenie, imobilizér a hi-fi systém. Všetko prepracované a vyleštené do dokonalosti.

Čo poviete?

Wiktor Leo Burnett team

 

Michael Gold za portál: „My ešte doplníme, že na tohtoročnom Zlatom klinci táto práca získala ocenenie Strieborný klinec. A tu je vizitka tvorcov, zaslúžia si myslím, aby ste poznali ich mená“:

Creative Director: Peter Kačenka
Art Director: Miro Kozel, Lukáš Karásek – 3D

Stručná charakteristika:Dostali sme zadanie odpromovať nový Jeep Grand Cherokee v showroomoch a na autosalóne. Urobili sme tak prostredníctvom troch imidžových vizuálov komunikujúcich vybrané parametre nového Jeepu. Ich cieľom bolo odlíšiť vozidlo v showroome a získať tak pozornosť návštevníka“

Názov práce: Hi-Fi systém, Imobilizér a Nezávislé kúrenie

 

Pozrite:

kampaň na ikonický JEEP od Wiktor Leo Burnett - 2kampaň na ikonický JEEP od Wiktor Leo - 2 Burnett kampaň na ikonický JEEP od Wiktor Leo Burnett - 3 kampaň na ikonický JEEP od Wiktor Leo Burnettkampaň na ikonický JEEP od Wiktor Leo Burnett - 4

Zdroj: Wiktor Leo Burnett, zdroj foto Grand Cherokee: JEEP

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu