Agentúra JANDL, marketing a reklama, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993. Podieľala sa na reklamných kampaniach pre klientov ako COOP Jednota Slovensko, TIPOS – národná lotériová spoločnosť či Wüstenrot. V rebríčku najväčších komunikačných spoločností TAAS za roky 2009 až 2012 obsadila agentúra JANDL zakaždým prvé miesto.

Aktuálnou reklamnou kampaňou agentúry JANDL je kampaň Najlepší pôvod potravín pre bratislavskú reštauráciu River bank Restaurant.

Reštaurácia River bank Restaurant vychádza z novo-vzniknutého konceptu „PureKitchen“, pre ktorý je najdôležitejšia kvalita jednotlivých surovín. Reštaurácia predstavuje štýlové miesto na obed alebo večeru pri fľaši kvalitného vína z rozsiahlej vinotéky s viac ako 350 druhmi vín a s výhľadom na Dunaj.

kampaň Najlepší pôvod potravín - RiverBank Restaurant od agentúry JANDL-hovadzie

Kampaň je tvorená headlinom Najlepší pôvod a dvoma vizuálmi, na ktorých je zobrazený býk a pstruh. „Pre hovädzie a pstruha sme sa rozhodli po dohode s klientom, keďže jedlá z hovädzieho a pstruha tvoria súčasť menu reštaurácie River bank. Aristokratickou pózou a doplnkami sme dramatizovali fakt, že reštaurácia pracuje len s najlepšími surovinami.“, prezradil nám o koncepte kampane Marek Wilhalm, account manager JANDL.

Dobrú chuť! :-)

Radoslav Hoppej

[message_box title=“Vizitka kampane Najlepší pôvod:“ color=“red“]
Chief Creative officer: Bernd Fliesser
Creative director: Alex Strimbeanu
Art director: Marek Wűrfl, Jana Kiss
3D: Lukáš Vančo
Copywriter: Andrei Gurau, Samo Marec
Account manager: Marek Wilhalm[/message_box]

kampaň Najlepší pôvod potravín - RiverBank Restaurant od agentúry JANDL-pstruh

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu