Len niekoľko hodín po skončení oficiálneho Apple Keynote, na ktorom bol predstavený iPhone 6, spúšťa telefónny operátor O2 súťaž o tento smartfón. Aplikáciu pripravila reklamná agentúra TRIAD Advertising.

Súťaž pod názvom Šifra Maňušky Leonarda je realizovaná na Facebook page O2 SK. Cieľom hry je získať štyri šifry, ktoré odomknú bájne zariadenie. Dokonca je možné, že pri riešení jednotlivých šifier bude časom potrebná aj stará dobrá ceruzka a papier ;)

„Veľmi sa tešíme z toho, že sa nám podarilo dodržať načasovanie. Takto sme sa stali prvými na Slovensku, možno aj vo svete, kto už súťaží o toto dlhoočakávané jablčkárske zariadenie.“, hovorí Maru Mitlíková, account manager projektu z TRIAD Advertising.

O2 maňuška Leonardo spustila súťaž o iPhone 6 od TRIAD Advertising - 2

O2 maňuška Leonardo spustila súťaž o iPhone 6 od TRIAD Advertising- Tomas Holetz-O2
Tomáš Holetz, Social media manager O2

„V O2 sa vždy snažíme prinášať viac, preto nám súťaž o iPhone 6 spravila veľkú radosť. Oceňujeme, ako pružne vedel tím TRIADu pracovať aj napriek tomu, že do posledného momentu nebolo na 100% potvrdené, ako bude iPhone 6 vyzerať, dokonca ani či ho skutočne predstavia. Ak by sa náhodou stalo, že by Apple predstavil len Watches a nie aj iPhone, mali by sme naozaj seriózny problém :)“, dodáva Tomáš Holetz, Social media manager O2.

Zapojiť sa do súťaže o tento čerstvý prírastok do jablčkárskej rodiny, iPhone 6 je možné do 22. septembra 2014. Viac informácií môžete nájsť > TU

Veľa šťastia :-)

Radoslav Hoppej

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu