zdroj: event2all

Ekotopfilm je najstarší svetový festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji. Aj pre tento ročník vytvorila kampaň reklamná agentúra Effectivity Powered by Publicis. Kampaň pracuje so sloganom „Na konci evolúcie nie je krása. Zmeníme sa mi, či príroda?“ a zobrazuje v dvoch príbehoch netvory Olejnatku Labutiu a Filtrovca Poľného, ktorí žijú v Biotop Faune Antropocény.

Spoty oboch príbehov režíroval Jonáš Karásek a 3D-animácie pre Effectivity vytvorilo štúdio Alien.

TV spoty boli nasadené v TA3 a RTVS, súčasťou kampane je online bannerová kampaň, komunikácia na sociálnej sieti Facebook, OOH billboardová kampaň, printy a rozhlasové spoty nasadené v rádiách Jemné melódie, Vlna, Anténa Rock, Slovenskom rozhlase, či rádiu Devin.

Pozrite si spoty:

Súčasťou kampane bola aj výstava v ktorej sa spojil svet fantázie umelcov a ponúkla pesimistickú víziu, ako môže v budúcnosti skončiť hazardovanie s prírodou.

„Pre podporu kampane sme sa rozhodli osloviť popredných slovenských umelcov, aby zhmotnili svoju predstavu o tom, ako sa zvieratá prispôsobia zhoršujúcim sa životným podmienkam,“ povedal Peter Rajčák, Creative director reklamnej agentúry Effectivity Powered by Publicis.

Do tejto unikátnej výstavy sa zapojili slovenské umelecké osobnosti ako Martin Kellenberger, Daniela Olejníková, Michal Černušák, Igor Hrnko, Katka Slaninková, Martin Gerboc, Marek Ormandík, Matej Fabian, Matúš Maťátko, Jana Farmanová, Oľga Paštéková a Lýdia Patafta.

zdroj: event2all


Rádio spot:

Vizuály kampane:

zdroj: event2all
zdroj: event2all
vizuál billboardu (zdroj: event2all)
foto: mediawatch.dog
vizuál printu (zdroj: event2all)

Vizitka kampane:

Klient: EKOTOPFILM / ENVIROFILM
Agentúra: Effectivity POWERED BY PUBLICIS
Creative Director: Peter Rajčák
Copywriter: Peter Rajčák, Katka Noskajová, Soňa Podstupková
Art Director: Štefan Klučka, Denisa Pajkošová
Account Manager: Katka Horváthová, Patrik Regec
Režisér: Jonáš Karásek
3D animácie: Alien Studio
Kurátorka výstavy: Michaela Bosáková

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu