Rádio Europa 2  po dosiahnutí 500 000 fanúšikov na facebooku a pri príležitosti svojich 5. narodenín bude rozdávať 5 000 eur každý týždeň.

Rádio Europa 2 má spomedzi všetkých rádií na Slovensku najväčšiu základňu na facebooku. Momentálny počet je približne 493 300. Keďže už nechýba veľa a  závratnou rýchlosťou sa približuje k 500 000 fanúšikom, rozhodlo sa rádio pri tejto príležitostí a zároveň pri príležitostí 5. narodenín, ktoré sa budú oslavovať v decembri tohto roka, potešiť svojich poslucháčov odmenou 5 000 eur každý týždeň až do Vianoc.

Podmienka na to, aby rádio Europa 2 začalo rozdávať finančné výhry je dosiahnutie už spomínaného počtu 500 000 fanúšikov na facebooku.  Ako povedala riaditeľka rádia Jitka Fürst: „5 rokov Europy 2, 500 tisíc fanúšikov na facebooku, 5000 eur každý týždeň to dáva krásny zmysel. Mám z toho radosť a dúfam, že takú istú radosť budú mat aj naši či už starí a dúfame aj noví poslucháči, ktorí nám – verím – pomôžu dosiahnuť tento počet v čo najkratšom čase, aby sme mohli začať rozdávať radosť vo forme peňažných výhier.“

Rádio Europa 2 je tradične  silné médium. Týždenne ho počúva 700 tisíc poslucháčov. Okrem silného facebooku s dosahom príspevkov viac ako 1 milión,  má rádio veľký traffic aj na webe www.europa2.sk. Mesačne má skoro 250 tisíc unikátnych návštevníkov a skoro 1,4 miliónov videných stránok.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu