Rádio Europa 2 je najobľúbenejším rádiom mladých. Minulý týždeň dosiahlo počet 500 tisíc fanúšikov na facebooku a tak prichádza so súťažou, kde budú mať poslucháči možnosť vyhrať 5 000 každý týždeň až do Vianoc.

Súťaž s názvom „Počúvaj Europu 2 a vyhraj 5000 € “ bude prebiehať od 22.10.2014 do 19.12.2014. Spomínanú sumu 5 000 € má možnosť vyhrať každý, kto nalepí špeciálnu hernú samolepku EUROPA 2 na svoju poštovú schránku, pošle registračnú SMS a bude počúvať rádio Europa 2, aby získal heslo platné pre príslušný deň.

Po žrebovaní, ktoré bude prebiehať každý týždeň za vyžrebovaným vyrazí špeciálny tím Europy 2, aby skontroloval, či má dotyčný výherca samolepku na schránke. V prípade ak áno, po telefonickom spojení musí vedieť správne heslo dňa. Ak sa tak stane, vyhráva 5 000 €. V prípade, že nebude vedieť správne heslo dňa, ale bude mať nalepenú samolepku na schránke, vyhráva aspoň základnú výhru vo výške 500 €.

Samolepky, ktoré sú potrebné k nalepeniu, poslucháči nájdu 22.10.2014 vo svojich schránkach, 5.11. v denníku Nový Čas, môžu ich obdržať na EUROPA 2 LIVE TOUR 2014 alebo priamo v rádiu. Viac potrebných informácii o tejto súťaži sa poslucháči dozvedia na webe rádia  www.europa2.sk.

Ako sa vyjadrila riaditeľka rádia Europa 2 Jitka Fürst: „Rádio Europa 2 je jedným z najobľúbenejších médií na Slovensku pre mladých. Pripravili sme pre našich poslucháčov originálnu súťaž a kampaň, ktorá v takomto rozsahu na Slovensku ešte nebola. Verím, že sa čoskoro ukáže sila značky Europa 2.“

Ďalej uviedla: „Určite by som sa chcela pekne poďakovať všetkým poslucháčom, ktorí nám pomohli dosiahnuť počet 500 tisíc fanúšikov na facebooku a tým pádom nám dali možnosť rozdávať 5 000 € každý týždeň. Myslím, že každý uvíta vyhrať takúto vysokú sumu tesne pred Vianocami a tak urobiť radosť sebe a svojim blízkym.“

Europa 2 je obľúbené rádio pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najlepšej hudby na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 700 tisíc poslucháčov. Na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou. Facebookový profil číta 500 tisíc fanúšikov.

Kampaň Rádio Europa 2 začalo rozdávať 5 000 € týždenne-ranna show zoo 2
Ranná show ZOO

Kampaň Rádio Europa 2 začalo rozdávať 5 000 € týždenne-ranna show ZOO

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu