Slovenské národné divadlo (SND) už tradične na druhú septembrovú sobotu (13.9.) pripravuje rodinný event Deň otvorených dverí (DOD) v novej budove SND na Pribinovej ulici. Kampaň sa fotografovala mobilným telefónom Nokia Lumia 1020, ktorý zapožičala spoločnosť Orange Slovensko, a.s. – partner SND.

Tento rok DOD v SND sprevádza rozsiahla imidžová kampaň, ktorá oficiálne naplno odštartovala len nedávno a skončí po 5 týždňoch – začiatkom obľúbeného podujatia DOD. Základná koncepcia stojí na fenoméne „selfie“. Kľúčovým objektom autoportrétu sú osobnosti všetkých troch umeleckých súborov (Balet, Opera a Činohra SND) a predovšetkým skutoční fanúšikovia našej prvej scény – Slovenského národného divadla.

Kampaň na deň otvorených dverí v SND s claimom „Stretni svojich divadelných priateľov“ bude trvať celkom 5 týždňov a je nasadená v outdoore, printe a na webe.

Celá kampaň, jej idea i realizácia vznikla v réžii SND, teda „in house“. Kvalitou však rozhodne pôsobí, ako z dielne niektorej full servisovej reklamnej agentúry.

Reálnych návštevníkov divadla, zapojených do kampane, Centrum marketingu SND hľadalo pomocou júnovej výzvy zverejnenej na facebook profile divadla > TU

Z veľkého množstva prihlásených fanúšikov SND vybrali 12-ročného Ivana Huszára, 23-ročnú Nikolu Olšovskú a pani Vieru Drgoňovú

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - B-494
(zľava): herečka Petra Vajdová, barytonista Daniel Čapkovič, baletný tanečník Andrej Szabo, (uprostred) fanúšička SND Nikola Olšovská (autorka foto: Alena Klenková)

 

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD -A
(zľava): sopranistka Andrea Vizvári, herec Ján Koleník, baletná tanečníčka Kristína Luptáková, (uprostred) fanúšik SND Ivan Huszár (autorka foto: Alena Klenková)

 

 „Neformálne stretnutia divákov s hercami, so spevákmi či s tanečníkmi bývajú pre návštevníkov DOD veľmi atraktívne. Z toho dôvodu sme kampaň tematicky kreovali v duchu myšlienky „Stretni svojich divadelných priateľov“. Chceli sme, aby kampaň pôsobila prirodzene, preto sme do nej prostredníctvom facebooku oslovili reálnych fanúšikov SND. Realizáciou kampane v priestoroch, ako je sála Činohry SND, maskérňa či priestor pred novou budovou, sme sa pokúsili zvýrazniť nenútenú atmosféru diania v SND počas Dňa otvorených dverí,“ ozrejmuje ideu riaditeľ Centra marketingu SND Daniel Rabina.   

Výsledkom sú tri vizuály, na ktorých Činohru SND zastupujú jej členovia Emília Vášáryová, Petra Vajdová a Ján Koleník, Operu SND reprezentujú sólisti Andrea Vizvári, Martin Malachovský a Daniel Čapkovič, za Balet SND figuruje členka Kristína Luptáková i sólisti Andrej Szabo a Orazio Di Bella. Herci, speváci a tanečníci spoločne dotvárajú „selfie“ fotografie divákov SND, ktorí vzišli z „virtuálneho kastingu“ – dvanásťročný Ivan Huszár, dvadsaťtriročná Nikola Olšovská a pani Viera Drgoňová.

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - 2

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - 3

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - B-4185

„Pozývaciu“ kampaň na Deň otvorených dverí v SND , ktorý sa uskutoční 13. 9. 2014 od 11.00 do 16.00 h, vytvorilo Centrum marketingu Slovenského národného divadla kompletne v interných kapacitách. Fotografovanie prebiehalo v druhej polovici júna, následne počas júla sa kreovala finálna podoba vizuálov, ktoré sú počas 5 týždňov umiestnené na citylightoch, internetových portáloch a v printových tituloch.

[message_box title=““ color=“red“]

Koncepcia: Daniel Rabina
„Selfie“ fotografie: Viera Drgoňová, Nikola Olšovská, Ivan Huszár
Odborný dohľad: Peter Szabó
Make-up a hair styling: Monika Olanová
Produkcia: Zuzana Barysz, Melita Macháliková
Grafický dizajn: Vladimíra Vašašová
Making-of video: Peter Szabó, Zdenka Gočalová
Making-of fotografie: Alena Klenková
Koordinácia umelcov: Branislav Šanta

Kampaň sa fotografovala mobilným telefónom Nokia Lumia 1020, ktorý zapožičala spoločnosť Orange Slovensko, a.s. – partner SND.

[/message_box]

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - 1b

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - 2b

kampaň SND šikovne použilo popularitu selfie v aktuálnej kampani na DOD - 3b

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu