Pozrite si ďalší z reklamných spotov prémiovej automobilky BMW.

S BMW radu 2 Active Tourer – BMW rozširuje svoje portfólio modelov do ďalšieho segmentu vozidiel. V triede prémiových kompaktov nové BMW radu 2 Active Tourer spája komfort a priestorovú funkčnosť s hodnotami typickými pre BMW ako sú dynamika, štýl a elegancia.

Po Coupé je to ďalší model BMW radu 2 a po každej stránke sa predstavuje športovo a s harmonickými proporciami. Spája kompaktné rozmery dĺžka iba 4 342 milimetrov, šírka 1 800 milimetrov a výška 1 555 milimetrov so vznešeným pocitom z priestoru a tým je ideálnym pre stále rastúce nároky na mobilitu v meste.

Nové turbomotory s troma a štyrmi valcami, obsiahly balík opatrení BMW EfficientDynamics a ďalekosiahle on-line prepojenie prostredníctvom BMW ConnectedDrive sú znaky, ktoré zaisťujú zážitok z jazdy, ktorý je rozšírený o športový výkon a vzorovú efektivitu.

 

Vizitka k spotu:

Film: copyright model/actor 60 sec version:
Kepa Houset Ezponda; Jeff Hakman; Persuita Puig; Lucas Hope; Borja Guitart, Nil Vicens, Adrian Arribas; Chary Romero; James Robertson; Rafa Agular; Fabrice Legoof; Suzanna Wang; Lara Prim; Laura Alcalde; Roger Martin; Christina Cherta; Laura Telleson; Victor Francia; Ifgenia Andouploulos.
45 Sec version:
Kepa Houset Ezponda; Jeff Hakman; Borja Guitart, Nil Vicens, Lucas Hope; Adrian Arribas; Laura Teeleson; Roger Martin; Christina Cherta; Victor Francia; Chary Romero; James Robertson; Rafa Agular; Fabrice Legoof; Laura Prim; Suzana Wang; Ifergenia Anadoupolus.
30 sec version:
Kepa Houset Ezponda; Jeff Hakman; Borja Guitart; Chary Romero; James Robertson; Rafa Agular; Fabrice Legoof; Laura Prim; Suzanna Wang; Roger Martin; Christina Cherta; Laura Telleson; Victor Francia; Ifgenia Anadoulous
Film: copyright music Käptn Memo (GEMA No: 585390)
Philipp Feit (GEMA No.: 547813)
Dieter Michael Berg (GEMA No: 812066)
Eduardo Garcia Gusche (GEMA No: 768380)
Moritz P.G. Katz (GEMA No: 1094284)
Publisher: Che!music & Ecopark Studio (GEMA NR: 805583)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu