Velkopopovický Kozel vyhlasuje 25. september za Deň Starých Parťákov a upozorňuje na to, že starú partiu by sme nemali zanedbávať.

V pravej partii máš vždy svoje miesto.  Mali by sme sa stretávať častejšie. Pozvi na pivo parťáka, ktorého si sto rokov nevidel. To sú hlavné posolstvá kampane, ktorá sa snaží o parťácky reunion a stretnutia ľudí, ktorí si boli kedysi veľmi blízky, ale okolnosti ich odlúčili.

Martin Škopek, brand manager značky Velkopopovický Kozel: “Priateľstvo je základnou hodnotou, ktorú naša značka uznáva. Vážime si ju natoľko, že sme sa rozhodli spolu s TRIAD Advertising zrealizovať kampaň, ktorá bude pravou oslavou priateľstva – preto vyhlasujeme 25. september za Deň Starých Parťákov. Budeme však veľmi radi, ak by sa podarilo spraviť z akéhokoľvek štvrtku v mesiaci deň, kedy spoločne zájdeme na pivo a vypneme od každodenného stresu a trochu ujdeme povinnostiam. “

TRIAD Advertising preto pre Kozel pripravil Facebook aplikáciu, ktorá vďaka špeciálnemu algoritmu vyhodnotí, s ktorými priateľmi ste sa dlho nevideli a zároveň vás pošťuchne, aby ste sa s nimi stretli osobne – ponúknutím kupónu na Kozlov pre partiu zadarmo.

kampaň Velkopopovický Kozel vyhlásil 25. september za Deň Starých Parťákov - 3

“Mám úprimnú radosť, že Velkopopovický Kozel ako jediný pivný brand upozorňuje na udržiavanie osobného kontaktu a priateľstiev medzi ľuďmi a skutočne nabáda partie, aby sa spoločne stretávali. Po minuloročnej letnej kampani a veľkom úspechu mobilných aplikácii Buď Parťák a Na Kozla!  je naša nová aplikácia Kto je tvoj starý parťák? ďalšou v rade “proparťáckych” aktivít, ktoré všetky doteraz smerovali k vytvoreniu sviatku priateľstva. Deň starých Parťákov je preto len akýmsi prirodzeným vyvrcholením týchto spoločných predchádzajúcich kampaní.”, hovorí Matúš Kollár, account manager z TRIAD Advertising.

Deň Starých Parťákov pokračuje aj 2. a 9. októbra – dovtedy môžete v aplikácii zistiť, kto je členom vašej starej partie a vygenerovať si kupón na Kozla zadarmo.

Vizuály kampane si môžete pozrieť tu:
kampaň Velkopopovický Kozel vyhlásil 25. september za Deň Starých Parťákov - 2
kampaň Velkopopovický Kozel vyhlásil 25. september za Deň Starých Parťákov

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu