Nesprávne rozhodnutie sa už nemusí stať popáleninou na celý život. Online banka Zuno prichádza s „wellness“ liečením v podobe možnosti refinancovania nevýhodnej pôžičky.

Reklamný spot zobrazuje mladého muža, užívajúceho si príjemné prostredie wellness salónu. Pokojná prechádzka po chodbách salóna sa stáva o to vzrušujúcejším zážitkom v momente, keď sa pred chlapíkom zjaví príťažlivá žena. On ju bez námietok, blažene nasleduje. S veľkým nadšením otvára prvé dvere a dúfa, že ho tam bude čakať „známa“ sexi slečna.

Namiesto šarmantnej masérky ho avšak uvíta obrovský, fúzatý „železný muž“. Chlapík v poslednej sekunde odvráti blížiace sa nebezpečenstvo. Zabuchnutím nesprávnych dverí dáva zbohom potetovanému silákovi a vráti sa späť k vábivejšej možnosti.

Reklamný spot vytvorila ZUNO v spolupráci s interným tímom agentúry Ponyhouse, Black Apple (public relations) a ZenithOptimedia (médiá). Pre kampaň je tiež vytvorená špeciálna microsite > TU.

Diváci reklamný spot uvidia v TV Joj, Joj Plus a Wau, ale aj na YouTube, Facebooku a Twitteri. Pozrite si ho:

 

Práve kontrastné zobrazenie pôžitku a „trestu“, predstavuje dôsledky nie práve najlepšieho rozhodnutia v prípade klasickej banky a online banky Zuno.

V Zuno vždy existuje možnosť dvere zabuchnúť, vrátiť sa, či eventuálne odomknúť niektoré ďalšie. Zuno poskytuje možnosť pôžičku refinancovať a dokonca pri tom ušetriť i peniaze. Úroková sadzba začína už od 6, 9 % ročne.

Kampaň Zuno Pôžička v tých správnych dverách - 2

Refinancovanie v sebe „neskrýva“ hrozbu skrytých poplatkov a všetko je možné vybaviť bez návštevy konkrétnej pobočky, priamo z pohodlia domova. Bohdan Fedor, šéf marketingu online banky Zuno dodáva:

„Keď sa nám nepáči tovar z obchodu, jednoducho ho vymeníme. Je to ľahké. Rovnako jednoduché je to aj s bankami a úvermi, ale mnoho ľudí stále váha alebo nemá dostatočne pevnú vôľu. Našou kampaňou chceme tým, ktorí stále váhajú povedať, že s nevyhovujúcou pôžičkou alebo starou bankou môžu urobiť to isté, skrátka ju vymeniť a platiť oveľa menej“.

Lucia Juríková

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu