Reklamná agentúra Zaraguza pre svojho klienta spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko pripravila podpornú aktivitu kampane Semtex “Odpáľ to naplno”, ktorej súčasťou je netradičné video šírené na sociálnej sieti.

Jeho cieľom bolo prezentovať Semtex drink vo vybraných českých kluboch, prostredníctvom Twerk Shaker Tour. Súčasťou videa bola výzva, že „ak video dosiahne 500 zdieľaní, začneme takto miešať drinky v kluboch!“

Video malo na Facebook profile Semtex Energy za mesiac takmer 130 tisíc videní a vzbudilo záujem i v zahraničí, kde sa o ňom zmienili viaceré médiá.

 

„O Zaraguze píše DesignTAXI, TrendHunter a sme na titulke 9GAG TV!!!
S naším twerkovým videom pre Semtex sme prežili skutočne bizarný začiatok týždňa. Najprv sme sa dozvedeli, že na FB známeho lotyšského webu pre barmanov sa stal Semtex TwerkShaker hitom s desiatkami tisíc videní, potom o nás napísal svetový DesignTaxi, ktorý má takmer pol milióna čitateľov. Aby toho nebolo málo, od včera naše video nájdete aj na homepage 9GAG TV a dnes sme ho našli na TrendHunteri, ktorý ma 3,5 milióna followerov na svojich kanáloch!,“ uviedla agentúra Zaraguza.

Pozrite si making of video:

Prečítajte si aj > Zaraguza vytvorila kampaň pre limitovanú edíciu Semtex Granát 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu