Tenisové hviezdy, ako Daniela Hantuchová, Novak Djokovič, Roger Federer, Maria Šarapovová, Serena Williamsová môžete po novom exkluzívne sledovať na kanáloch Sport1 HD a Sport2 HD v rámci tenisového podujatia International Premier Tennis League.

K prenosom podujatí, ako sú Formula1, KHL, CHL, americkej NFL, alebo futbalovým sériám ako A TIM, či LIGUE 1 pribudol po novom aj svetový tenis v International Premier Tennis League, ktorú na televízne obrazovky exkluzívne prinášajú televízne kanály Sport1 HD a Sport2 HD spoločnosti AMC.

IPTL, alebo tenisová Liga majstrov je formát, ktorý ponúka divákom a tenisovým fanúšikom už od začiatku decembra tenisový adrenalín. Päť tímov, zložených z TOP hviezd, otvorilo seriál už 2. decembra úvodným turnajom v Japonsku.

Tímy zbierajú body postupne v dvojhrách muži, ženy a potom v štvorhrách a zmiešaných štvorhrách. Celkom sa predstaví 37 TOP hráčov v piatich rôznych ázijských destináciách.

Kanály Sport1 HD a Sport2 HD vysielajú exkluzívne tenisovú Ligu majstrov - mapa lokacii
zdroj: PR.Konektor

Rozpis hracích dní:
Kobe (Japonsko) 02.–04. 12.2015
Manila (Filipíny) 06.–08. 12.2015
Dillí (India) 10.–12. 12.2015
Dubaj (SAE) 14.–16. 12.2015
Singapur 18.–20. 12.2015

 

 

 

O AMC Networks International – Central Europe
AMC Networks International – Central Europe je súčasťou spoločnosti AMC Networks International, poprednej medzinárodnej spoločnostni na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústrediacich sa na Strednú a Východnú Európu.

Jej portfólio tvorí 12 televíznych staníc v štyroch žánroch: šport: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film Mánia, Film+ a Film Café. Obsah tematických staníc je tvorený pre lokálnych divákov, jazykové verzie a trhy. Je dostupný v celej rade platforiem vrátane HD, on demand služieb a verzí pre smartfóny.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu