Doteraz vytvorili dva na mobil nakrútené klipy k piesňam Wu wej a Slowakische Genius, na skladbu Malí ľudia im pripravilo uletený a trochu aj animovaný klip kreatívne duo Pek Crew. Teraz skupina Zlokot prichádza s filmovým spracovaním klipu k ich skladbe Rauš.

„V záplave nablikaných a našminkovaných klipov môže ten náš vyznieť osviežujúco. Kontrastuje svojou naratívnosťou, každý záber má vlastnú estetiku a celok vytvára poetizujúci efekt. Pesnička rozpráva o istom stereotype života a úniku z neho a tak isto bol zameraný klip. Napríklad aj tým, že sme zvolili aj hypermarket, kde by na prvý pohľad nikto poetiku nečakal,“ povedala Barbora Berezňáková.

Príbeh na pomedzí partnerského trojuholníka vymyslela a režírovala filmárka Barbora Berezňáková. Hlavné postavy si zahrali známy herec Marián Mitaš, ktorý je tiež moderátorom Rádia_FM, sestra frontmana kapely Lyrika, Katarína Remiašová a herečka Lýdia Petrušová.

Samotná kapela sa v záberoch samoúčelne neobjavuje a je len súčasťou filmového sveta, podriaďujúc sa deju. Klip produkovala Megi Mackovičová, za kamerou stáli Ivo Miko a Pelo Hedmeg.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu