Katarína Bartošová (foto: Ringier Axel Springer SK)

S účinnosťou od 1. septembra 2019, Katarína Bartošová, ktorá v súčasnosti pôsobí ako Head of Sales – online advertising, nastúpi na pozíciu obchodného riaditeľa Ringier Axel Springer SK a United Classifieds.

Na novej pozícii bude dohliadať na všetky obchodné aktivity spoločností Ringier Axel Springer SK a United Classifieds.

Zodpovednosť za obchodné oddelenia preberie Katarína Bartošová od Michala Marušku, ktorý bude od 1. septembra vymenovaný za Chief Operations Officer (COO) spoločnosti Ringier Axel Springer SK.

Katarína Bartošová bude dohliadať na všetky obchodné aktivity Ringier Axel Springer SK a United Classifieds. Na jej terajšie miesto Head of Sales – Online advertising sa v tom istom čase posunie Michal Flimel.

„Chcela by som sa v prvom rade poďakovať za dôveru. Naše spoločnosti sú lídrami vo svojich segmentoch a mojim cieľom je ich pozície naďalej posilňovať. Preto chceme priniesť našim klientom nové produkty a služby, ktorými podporíme ich, ale aj náš rozvoj, “ povedala Katarína Bartošová, Head of Sales – online advertising.

„Som veľmi rád, že môžeme stavať na našich interných kapacitách a riadenie našich obchodných tímov odovzdať práve Kataríne Bartošovej. Verím, že spolu s jej kolegami budú naďalej pokračovať v posilňovaní našej líderskej pozície na Slovensku,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer SK.

Katarína Bartošová pôsobila v rokoch 2011 až 2018 ako Key Account Manager pre kľúčových klientov v spoločnosti Azet. Od roku 2018 nastúpila na pozíciu Head of Sales – online advertising v spoločnosti Ringier Axel Springer SK.

Pred svojim pôsobením v Ringier Axel Springer pôsobila na rôznych pozíciach v rámci predaja online reklamy a z pozície Digital director viedla mediálnu agentúru Hi-media.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu