PR manažérkou a zároveň hovorkyňou spoločnosti Profesia sa stala Katarína Klembalová.

Katarína Klembalová bude zodpovedná za externú komunikáciu spoločnosti Profesia, vrátane jej produktov, analýz a event podujatí, zároveň bude koordinovať PR aktivity aj pre českú Profesia.cz.

„Prácu v spoločnosti Profesia vnímam ako výzvu a na pozícii PR manažérky by som sa chcela zamerať najmä na komplexnú propagáciu všetkých aktivít, ktoré spoločnosť Profesia zastrešuje,“ povedala Katarína Klembalová.

Katarína Klembalová sa PR aktivitám venuje od roku 2010, odkedy mala možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch, inováciách či riadení komunikačných kampaní.

Do Profesie prišla po pôsobení na komunikačnom oddelení v štátnej organizácii.

Katarína Klembalová
Katarína Klembalová, nová PR manažérka Profesie (zdroj: Profesia)

Predtým tri roky pracovala ako projektová manažérka v UniCredit Bank, kde sa stala členkou integračného tímu a zároveň riadila projekty marketingu a komunikácie.

Spoločnosť Profesia pôsobí na internetovom trhu práce už od roku 1997. Za tento čas sa stala lídrom v oblasti online recruitmentu a spoľahlivým partnerom nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.

Okrem Slovenska pôsobí aj na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.

Spoločnosť sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media, a tým sa zaradila medzi najväčšie siete jobportálov v strednej Európe a Pobaltí.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu