foto: TV Prima

Spolu s Katkou Knechtovou bude moderátor Jan Kraus vo svojej show v stredu 1. januára o 21:35 hod. na Prime spovedať aj herca Igora Chmela a spisovateľa a kouča Michala Brozmana. Slovenská speváčka v relácii odhalila aj svoj postoj k bulvárnym médiám.

Speváčka Katarína Knechtová pochádza z Prešova. Jan Kraus ju v relácii podozrieval z toho, že stále len jazdí po svete a spieva a nemá žiadny súkromný život.

„Svojho času preplácali bulvárnym novinárom aspoň lístky na vlak. Teraz už nie. A pretože bývam v Prešove, tak sa im nevypláca tam jazdiť, takže mám pokoj, “ vysvetľuje Katarína, prečo sa okolo nej v bulvári nevíria vlny a nemožno sa o jej súkromí nič dočítať.

„V marci odchádzam na dovolenku do Spojených štátov a odtiaľ do Mexika a zase späť,“ prezradila svoje plány speváčka, aby dokázala, že nežije len prácou, „a v Mexiku si ľahnem niekam na pláž,“ doplnila.

Zvedavému Janovi Krausovi však nedáva tiež pokoj to, ako je na tom Katarína s partnerskými vzťahmi, ktorá si o sebe myslí, že trpí poruchou pozornosti a preto stále vymýšľa niečo nové. „Keby nič nebolo, nebola by asi pravdepodobne ani moja tvorba,“ odpovedá vyhýbavo a trochu hmlisto dodáva, že vyhliadky sú teraz celkom dobré.

„Ja sa od svojich pätnástich rokov pohybujem v mužskej spoločnosti. Takže sú pre mňa muži príliš čitateľní, a aby sa mi nejaký muž dostal pod kožu a trochu tam rezonoval, je trochu problém, “ hovorí takmer s básnickou nadsádzkou hudobníčka a vzápätí so smiechom vysvetľuje “ Snažím sa o tom hovoriť čo najinteligentnejšie, pretože sme v televízii.“

Ďo červeného kresla v show Jana Krausa už zasadli aj takí hostia, ako Madeleine Albrightová, Zuzana Kronerová, Csongor Kassai, Patrik “Rytmus” Vrbovský, ale i v-blogerka Evelyn.

Video archív relácie > pozri 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu