PR agentúra Kharisma, ktorá sa orientuje predovšetkým na klientov z biznis prostredia, podpísala v júli 2018 nový kontrakt so spoločnosťou Colibri Aircraft.

Britská spoločnosť so zastúpením v Bratislave sa venuje kúpe a predaju lietadiel pre klientov z Európy, Ázie, amerického kontinentu či Blízkeho východu.

Kharisma uzatvorila novú spoluprácu o zastupovaní so spoločnosťou Colibri Aircraft, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpou olietaných súkromných lietadiel nielen v stredoeurópskom regióne, ale aj po celom svete.

„Keďže v regióne strednej a východnej európy nie sú súkromné lietadlá úplne neznámym pojmom, bude cieľom spolupráce viac priblížiť tento trh cieľovej skupine klientov. Verím, že dokážeme prepojiť svet privátneho lietania so súčasnými technológiami a moderným PR prístupom,“ uviedol zástupca spoločnosti Colibri Aircraft Marián Jančařík.

S agentúrou sa spoločnosť dohodla na zastupovaní na troch trhoch. „Okrem slovenských novinárov sa budeme starať o PR v Českej republike a v Poľsku. Tešíme sa na ďalšie utužovanie profesných vzťahov aj za hranicami nášho štátu, kde budeme spolupracovať s lokálnymi partnermi,“ uviedla Kristína Čambalová, riaditeľka PR agentúry Kharisma.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu