Kiska začal nedávno komunikovať na sociálnej sieti Facebook prostredníctvom videí, nakrúca mu ich jeho komunikačný tím, ktorý stojí za stratégiou.

V poslednom videu nezabudol Kiska oznámiť novinku, príchod nového potomka, a vo videu spomenul i to, že neplánuje založiť politickú stranu a nebude sa uchádzať o kreslo premiéra.

Reagoval tak na fámy v súvislosti s politickým hnutím Progresívne Slovensko, za ktorým je i majiteľ denníka N a spoločnosti ESET Anton Zajac.

Pozrite si video:

Nezaložím stranu

NEZALOŽÍM STRANUPriatelia, včera sme vám s manželkou oznámili radostnú novinku, že čakáme bábätko. Chceme sa vám všetkým poďakovať za blahoželania a za to, že nám držíte prsty.V tejto súvislosti by som rád odpovedal na otázku, ktorú často dostávam. Na otázku o mojej politickej budúcnosti. Nebudem zakladať politickú stranu. Nebudem kandidovať do parlamentu. A pravdaže tým pádom ani neuvažujem o funkcii premiéra.To, či znova budem kandidovať ako nezávislý, nestranícky kandidát na prezidenta, vám všetkým oznámim najneskôr do konca septembra budúceho roku.Ďakujem za vašu podporu.

Posted by Andrej Kiska on 12. apríl 2017

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu