foto: .týždeň

Klub .pod lamou vydavateľstva W Press sa nachádza na Partizánskej ulici na bratislavských Palisádach na prízemí, pod redakciou magazínu .týždeň. Aktuálne sa musel presunúť do virtuálneho prostredia.

„Museli sme na niekoľko týždňov zrušiť program v .klube pod lampou. A to je pre kultúrny .klub, ako sme my, ohrozením. Zároveň vám však aj v takýchto chvíľach chceme prinášať kvalitný program. Rozhodli sme sa preto zorganizovať diskusie, detské divadielka, čítania kníh, koncerty, ktoré dostaneme cez livestream priamo do vašich domovov. Spríjemníme tak vám aj vašim deťom čakanie na ukončenie karantény,“ uviedla redakcia magazínu .týždeň.

Už dnes (v nedeľu 22.3.) o 18:00 sa v klube uskutoční diskusná relácia .Blížni, ktorú moderuje redaktor .týždňa Michal Oláh.

Hosťom diskusie bude prezident Slovenského Červeného kríža, lekár a mnohokrát ocenený záchranár Viliam Dobiáš. Zhovárať sa budú o skúsenostiach a pokore záchranárov, o zdraví a pandémii. Kúpou virtuálnej vstupenky podporíte klub.

V diskusii sa dozviete aj odpovede na otázky „Ako vníma situáciu dnes? Je záchranný systém pripravený na nárast počtu chorých koronovírusom? Hrozí počas pandémie zlyhanie zdravotníctva?“

Svoje otázky môžete zasielať aj vy, vopred redaktorovi .týždňa Michalovi Oláhovi na email: olah@tyzden.com

Vydavateľstvo otvorilo svoj klub vo februári 2018 a na dofinancovanie využilo aj crowdfunding na platforme StartLab.

V klube vznikol diskusný priestor v duchu relácie .pod lampou a kaviareň. Zoznam podujatí nájdete na FB stránke klubu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu