Klub reklamných agentúr zverejnil rebríček Top Advertising Agencies Slovakia - zdroj-pixabay.com
zdroj ilustračnej foto: pixabay.com

Ku koncu mája schvaľovacie zasadnutie KRAS v spolupráci s BDO odsúhlasilo  konečnú verziu rebríčka Top Advertising Agencies Slovakia za rok 2014 (TAAS). Rebríček je periodickým ukazovateľom ekonomickej výkonnosti zúčastnených agentúr, ktoré pôsobia výhradne v oblasti reklamy a marketingovej komunikácie v Slovenskej republike. 

Do  rebríčka reklamných agentúr TAAS sa tento rok zapojilo 11 agentúr, KRASové agentúry reprezentujú Istropolitana Oglivy, JandL, marketing a reklama,  LOWE GGK,MUW SAATCHI & SAATCHI,  MADE BY VACULIK, Wiktor Leo Burnett, TRIAD, Apple Pie, Zaraguza   a  nekrasové Effectivity a Mayer McCann Erickson.

Garantom  TOP ADVERTISING AGENCIES SLOVAKIA je Klub reklamných agentúr Slovenska (KRAS) a rebríček pripravuje v spolupráci s nezávislým odborným poradcom – spoločnosťou  BDO, ktorá je členom piatej najväčšej audítorskej siete na svete. Rebríček je zverejnený  raz za rok a agentúry sú v ňom zoradené  podľa výšky ich Gross Income, ktorý je jediný celosvetovo uznávaný porovnávací parameter ekonomickej výkonnosti reklamných agentúr.

Účasť v TAAS je zároveň (podobne ako v prípade TOP KRAS) aj hlavným kritériom pre zaradenie do prestížnej súťaže Agentúra roka.

Rebríček TOP ADVERTISING AGENCIES 2014:

Rebríček TOP ADVERTISING AGENCIES 2014 - zdroj-BDO
zdroj: BDO, spol. s r.o.

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu