vizuál OOH kampane Z lásky (foto: Mediahub.sk)

Kofola sa rozhodla zaplaviť ČeskoSlovensko láskou. Po tom, ako v karanténnom čase vytvorila špeciálny instagramový filter na posielanie Pusemesiek, prichádza s ďalším originálnym nápadom v rámci kampane s hashtagom #zlasky.

Pri príležitosti 1. mája vyzvala firma Kofola verejnosť, aby pobozkali svojich najbližších pod Láskostromami. Tie sa dali v piatok 1. mája, počas sviatočného dňa, vyhľadať v Čechách aj na Slovensku prostredníctvom mapovej aplikácie Mapy.cz.

„Kofola je odborníkom na lásku už 60 rokov. A pretože v posledných týždňoch si ľudia začali prejavovať lásku viac ako inokedy, dobre vieme, že rozkvitnuté čerešne tento rok nestačia. Láska ale kvitne pod každým stromom! Nenechajte sa preto zošnurovať rokmi zabehnutými pravidlami a nájdite si ten svoj strom – najbližší a niečím naozaj výnimočný,“ uviedol Pavol Chalupka, marketingový riaditeľ Kofoly ČeskoSlovensko.

foto: Kofola

V mapovej aplikácii Mapy.cz stačilo do vyhľadávania zadať slovo „Láskostromy“ a získali ste prehľad o významných pamätných stromoch, ktoré sú roztrúsené po celom „ČeskoSlovensku“.

Práve pod ich korunami ste si mohli dať prvomájový bozk. Spojiť tak príjemné chvíle so svojimi najbližšími s milým výletom. Láskostromy bolo možné na českých aj slovenských mapách vyhľadávať len vo štvrtok 30. apríla a v piatok 1. mája.

Pusemesky môžete ale posielať neobmedzene prostredníctvom IG filtra na www.instagram.com/kofola.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu