zdroj: Kofola, autor foto: Petr Klapper, klapper.cz

Značka Kofola putuje za návštevníkmi letných festivalov s cirkusovým šapitó a súborom Cirk La Putyka. Atrakciu máte možnosť vidieť aktuálne na festivale Colors of Ostrava a vzápätí na festivale Grape v Piešťanoch a Uprising v Bratislave. V minulom roku získala roadshow Cirk Kofola dokonca ocenenie v súťaži Czech Event Awards – prvé miesto v kategórii Roadshow.

Cirkus ponúka mix akrobacie, moderného tanca, divadla, čapovanú vychladenú Kofolu, štýlovú foto stenu pre selfie foto a cool darčeky pre mladých.

Súčasťou atrakcie je vystúpenie súboru s medzinárodným renomé Cirk La Putyka. Predstaví sa aj špeciálnou večernou verziou show, so svetlným dizajnom, vytvorenou priamo na mieru pre Cirk Kofola.

„Na letných festivaloch sa snažíme návštevníkom priniesť jedinečný zážitok, zároveň ich príjemne pobaviť a osviežiť. Cirk La Putyka sa profesionálne venuje žánru nového cirkusu, ktorý v sebe spája akrobaciu, moderný tanec, bábkové divadlo, koncert a šport. Jej vystúpenia sú doslova pastvou pre dušu – sú vizuálne pôsobivé a poetické zároveň, a to nám do konceptu Cirk Kofola perfektne zapadá,“ povedala brand manažérka zo spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko Lucia Tarbajovská.

„Po minulom roku som rád, že sa vraciame na letné festivaly. Tentokrát s novou upravenou verziou predstavenie Airground, v ktorom nebudú chýbať hostia zo zahraničia a tiež prvý raz uvedieme dievčenskú verziu disciplíny „teeter board“. Snažil som sa pátrať vo svete, či dievčatá na takejto hojdačke skáču, a vyzerá to, že budeme prví,“ dodal principál súboru Cirk La Putyka Rostislav Novák.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu