Kofola sa rozhodla pomôcť gastronómii, prichádza s mapou s miestami kde čapujú Kofolu a personalizované pohľadnice

Potom, čo Kofola #zlasky pomáhala svojmu okoliu v boji s koronavírusom, zamerala sa na reštart gastronómie. Krčmičky opäť rozvoňala bylinkami a originálnou formou teraz vyzýva verejnosť, aby šla na Kofolu.

Spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko chce svojimi krokmi podporiť nielen návrat života do gastronómie, ale tiež miestny turizmus a spríjemniť ľuďom leto.

„Majitelia pohostinstiev prežívajú náročné obdobie, zákazníci sa k nim nevracajú hneď a nie je ich veľa. Rozhodli sme sa pomôcť im vrátiť život do otvorených prevádzok,“ hovorí Pavol Chalupka, marketingový riaditeľ Kofoly ČeskoSlovensko.

„Zabezpečili sme výmenu narazených sudov, pomohli so sanitáciou výčapov a urobili všetko pre to, aby sa terasy a potom aj samotné puby a reštaurácie rozvoňali čapovanou Kofolou a bylinkami, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jej originálnej receptúry,“ doplnil Pavol Chalupka.

A práve vôňa byliniek hrá prím aj v tohtoročnej letnej kampani. Okrem nového konca televízneho spotu s poľovníkom a neobyčajným „Dvanástorákom“, prichádza s mapou otvorených gastro prevádzok na webe www.kdevoniakofola.sk.

Popri čerstvo načapovanej Kofole budú môcť návštevníci týchto gastro zariadení využiť aplikáciu Voňavé pozdravy a posielať vďaka nej zdarma elektronické či fyzické pohľadnice, lokalizované práve navštívenou destináciou.

„Písanie pohľadníc je spojené prevažne s pozitívnymi emóciami a tie sú veľmi blízke aj značke Kofola. Pohľadnice posielame vtedy, keď je nám dobre a keď chceme tento pocit zdieľať aj s našimi blízkymi. Ich využitie ako pozvánky do pubu, reštaurácie či kaviarne, preto považujeme za ideálne,“ vysvetľuje Monika Hrstková, brand manažérka Kofoly.

Princíp fungovania pohľadníc je jednoduchý – stačí len naskenovať krígeľ Kofoly a vybrať si niektorý z originálnych dizajnov v Čechách či na Slovensku. Zasielanie pohľadníc zastrešila Slovenská pošta, ktorá v súčasnosti ponúka klientom možnosť odoslania personalizovaných pohľadníc prostredníctvom služby Moja pohľadnica.

Ukážka pohľadníc:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu