repro foto: spot Kofola

Nový láskyplný spot spojil zas po rokoch Kofolu a režiséra Jakuba Koháka. „Lásku si dlhodobo hýčkame. Je neoddeliteľnou súčasťou DNA našej tradičnej československej značky. A do sŕdc spotrebiteľov sa zapísala nielen zaužívaným sloganom „Keď ju miluješ, nie je čo riešiť“, ale aj silnými príbemi, “ vysvetlil Pavol Chalupka, riaditeľ marketingu Kofola ČeskoSlovensko.

Nový jarný príbeh sa odohráva v malebnej hájovni uprostred lesov a jej hrdinom je trochu neobvyklý jeleň. „Týmto spotom sa vraciame ku koreňom kofolových reklám. Veríme, že náš vypointovaný príbeh lásky chytí divákov za srdce, ale prinúti ich sa nad prekvapivou zápletkou pousmiať, “ doplnil David Suda, kreatívny riaditeľ WMC GREY.

Réžia spotu, ktorý vznikol v produkcii Stink, sa ujal Jakub Kohák. K spolupráci s Kofolou sa tak vracia po takmer desiatich rokoch a dodáva jej svoj nezameniteľný rukopis.

„Jarnou kampaňou, ktorá sa objaví v outdoore, online i v trhu, štartujeme celoročnú jednotnú komunikáciu s témou Veľkej lásky. V rámci nej predstavíme aj jednotlivé produkty z kompletne redesignového portfólia, “ uzatvára Pavol Chalupka.

Vizitka kampane:
Kofola: Veľká láska rohy prenáša
Klient: Kofola ČeskoSlovensko
Značka: Kofola
Agentúra: WMC GREY
Kreatívny riaditeľ: David Suda
Art Director: Roman Hynek
Copywriter: Ondřej Zvolský
Account: Martina Vacíková, Irena Stodůlková, Jan Štička
Režisér: Jakub Kohák
Produkcia: Stink Films

Vizuál kampane:

zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu