Kolabs na JOJke nekončí, len tento štvrtok ho vystrieda show Farmár hľadá ženu - obr.1
Aneta Parišková, ako moderátorka show Farmár hľadá ženu (zdroj: JOJ Group)

Už tento štvrtok 23. apríla sa diváci TV JOJ môžu tešiť na pilotnú epizódu štvrtej série reality show Farmár hľadá ženu. Nasledujúci týždeň bude vo štvrtkovom slote o 21:40 hod. pokračovať sitkom Kolabs.

Televízia JOJ odvysiela už tento štvrtok 23. apríla večer po Divokých koňoch o 21:40 hod. pilotnú epizódu najnovšej série reality show Farmár hľadá ženu. V prvom dieli romantickej zoznamky sa divákom predstavia hlavní aktéri – samotní farmári, ktorí vyzvú diváčky na prihlásenie sa do show.

Po prvej epizóde už štvrtej série show Farmár hľadá ženu poskytnú tvorcovia formátu potenciálnym záujemkyniam dostatočný čas na premyslenie a zapojenie sa do romantickej zoznamky, v ktorej budú mať príležitosť zažiť neopakovateľné chvíle a nájsť pravú lásku.

 

Vo vysielacej štruktúre TV JOJ bude od nasledujúceho týždňa vo štvrtkovom slote o 21:40 hod. pokračovať sitkom Kolabs. Posledný aprílový týždeň, vo štvrtok 30. apríla, sa diváci môžu tešiť na už piaty diel komediálneho seriálu, ktorého hlavnými predstaviteľmi sú skvelí herci Peter Batthyány, Ady Hajdu, Jana Oľhová, Eva Večerová, Michaela Čobejová, Jevgenij Libezňuk a Roman Pomajbo.

Kolabs mal doteraz najlepšie výsledky sledovanosti 26. marca, kedy si ho nenechalo ujsť 306-tisíc divákov starších ako 12 rokov (19,7 % Shr a 6,6 % Rtg). Sitkom zaujal najviac ženy, diváčky v produktívnom veku 35-44 rokov dosahovali doteraz v priemere 6,4 % sledovanosť a výborný 18,1 % podiel na trhu.

Kolabs na JOJke nekončí, len tento štvrtok ho vystrieda show Farmár hľadá ženu-obr.2
protagonisti komediálneho seriálu Kolabs (zdroj: JOJ Group)

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu