Fun rádio spustilo nové internetové Fun rádio KYLIE STREAM. Urobilo tak pri príležitosti koncertu austrálskej megahviezdy Kylie Minogue, ktorá bude v rámci jej európskeho turné KISS ME ONCE TOUR 2014 vystupovať 19. októbra v Bratislave.

Fun rádio si dlhodobo udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky so 13,3%-ným podielom na trhu. Má 533 tisíc denných a 1.146.000 týždenných poslucháčov. Takmer 70 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov.
Zdroj: MML-TGI SR 2014 1.-2.kvartál (6.1.2014 – 22.6.2014)

Fun rádio, ako hrdý mediálny partner koncertu Kylie Minogue, ponúkne prostredníctvom nového internetového Fun rádia fanúšikom Kylie Minogue tie najväčšie hity z jej takmer tridsaťročnej kariéry.

Priaznivci Kylie sa tak už dva týždne pred veľkolepou šou môžu naladiť na koncert a počúvať 24 hodín denne tvorbu rodáčky z Melbourne. Internetové Fun rádio KYLIE STREAM je možné spustiť na jednotke medzi rádiovými webmi v sekcii streamov alebo v novej mobilnej aplikácii Fun rádia. KYLIE STREAM bude na rozdiel od ostatných internetových rádií, sezónny a bude k dispozícii do 19. októbra.

V súčasnosti Fun rádio prevádzkuje okrem live vysielania desať tematických internetových Fun rádií – Dance, Top 20, Novinky, Running, Rock, 80´- 90´roky, Hip hop, Love songs, CZ-SK, Pre deti, ktoré pravidelne dopĺňa sezónnymi internetovými rádiami. Napríklad v decembri pribúda veľmi obľúbené Fun rádio Vianoce s ako inak – vianočnými skladbami a Fun rádio Silvester s vtipmi alebo v lete Fun rádio Letné hity.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu