Služba Viamo umožňuje rýchlo a jednoducho posielať peniaze na akékoľvek telefónne číslo. A to bez toho, aby odosielateľ poznal číslo bankového účtu príjemcu. Dokonca nemusí poznať ani banku, v ktorej má účet zriadený. Zo slovenských bánk začali Viamo ako prvé využívať Tatrabanka a VÚB banka. V blízkej dobe sa k ním pridá aj Zuno.

Od úspešného slovenského “startupu” sa Viamo posúva do role etablovanej služby pre ďalšie banky a partnerov. Práve pri tejto príležitosti sa rozhodovalo, kto značku v budúcnosti komunikačne zastreší. Tender vyhrala agentúra Elite Solutions.  Jej úlohou bude komplexná komunikácia Viama v offline i online prostredí, ako aj správa  sociálnych sieti.

Viamo je skvelý slovenský projekt, na ktorý sme hrdí a preto nás veľmi teší, že sme získali práve tohto klienta. Kolektív Viama je navyše veľmi ľudský a pracuje sa nám s nimi veľmi dobre. Sú to skrátka klienti, pre ktorých robíte radi, “ hovoria v Elite Solutions.

„Elite priniesol mnoho konkrétnych nápadov, ktoré nás oslovili. Vtipným a kreatívnym spracovaním nám navyše mnohé návrhy vyvolali úsmev na tvári. Pri pohľade na dlhodobé smerovanie značky sme si jednoducho sadli. Páčilo sa nám ako vidia Viamo a akým spôsobom ho chcú posúvať ďalej,“ doplnil Adam Marek, CEO Viamo.

Prvé  aktivity z dielne Elite Solutions  by sme mali uvidieť už septembri. Aplikácia je v súčasnosti dostupná pre Android a iOS, v pláne je aj verzia pre Windows Phone.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu