Novou riaditeľkou oddelenia PR a komunikácie pre Českú republiku a Slovensko spoločnosti McDonald’s sa od 1. októbra 2014 stáva Zuzana Svobodová, ktorá až do odchodu na materskú dovolenku pôsobila na pozícii Public Affairs a Communications Manager pre ČR a SR v spoločnosti The Coca-Cola Company.

Komunikáciu spoločnosti McDonald’s ČRSR povedie Zuzana Svobodová - 2
Zuzana Svobodová

Na novej pozícii vystrieda po viac ako dvadsiatich rokoch Drahomíru Jirákovú, ktorá bude naďalej so spoločnosťou McDonald’s spolupracovať externe a koordinovať projekty v oblasti charity a spoločenskej zodpovednosti.

Zuzana Svobodová prichádza do McDonald‘s zo spoločnosti The Coca-Cola Company, kde zastávala pozíciu Public Affairs and Communication Manager pre Českú republiku a Slovensko. Má taktiež skúsenosti s riadením marketingových aktivít pre značky nápojov Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Smirnoff a Baileys. Svoju profesijnú dráhu začala v agentúre Ogilvy PR.

Zuzana Svobodová získala titul MBA na University of New York in Prague. Je vydatá a má dve deti. Medzi jej koníčky patrí jazzový tanec, fotografovanie, wakeboarding.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu