Yeme otvorí svoju druhú predajňu v Bratislave. K predajni na Tomášikovej pribudne v marci 2017 menšia predajňa na Búdkovej ceste pri Horskom parku.

Klientelu hypermarketu Yeme tvoria skôr majetnejší zákazníci, ktorí nie sú senzitívni na cenu a preferujú hlavne kvalitu, domáce a bio potraviny a ich nákupné správanie tvorí súčasť ich životného štýlu.

Koncept potravín Yeme aj v novej predajni ostane zachovaný a bude sa orientovať na ponuku od domácich farmárov, predajňa ale bude mať menšie rozmery, ako na Tomášikovej ulici. Informáciu priniesli Hospodárske noviny.

Yeme otvorili prvú predajňu v marci 2016, teda presne po roku sa rozšíri o ďalšiu.

Pozrite si predajňu na Tomášikovej ulici na videu reportérky Zuzany Žigovej zo SME:

„Od začiatku sme vedeli, že v Bratislave otvoríme viac predajní. Dôvodov, prečo padla voľba na Horský park, je viac, tým hlavným je zavedenie a overenie funkčnosti menšieho formátu,“ uviedol šéf spoločnosti Yeme Peter Varmuža pre HNonline.sk a dodal, že pre Yeme je zvykom, že ľudia za ich potravinami cestujú, Horský park a priľahlú oblasť preto považuje za krok k cieľovej skupine.

Varmuža pre HN prezradil, že má v pláne expandovať i mimo Bratislavu, teraz sa však sústredia najmä na Bratislavu.

Konkurenciu v ostatných reťazcoch typu Billa, Tesco, či Kaufland Varmuža nevidí, ako povedal pre HN „videli sme na trhu možnosť, tak sme ju pomenovali a vykročili. Náš koncept nebol motivovaný ambíciou byť ich konkurenciu, ale možnosťou ponúknuť iný koncept z pohľadu zákazníka,“ povedal.

O marketingovú komunikáciu a grafické vizuály sa stará kreatívne štúdio Pekne & Dobre, ktoré patrí grafickému dizajnérovi Martinovi Bajaníkovi. > prečítajte si rozhovor

Pozrite si ukážku vizuálu, ktorým Yeme komunikuje otvorenie novej predajne v Bratislave:

self-promo-yeme-novy-obchod

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu