Monika Haklová sa v minulosti zviditeľnila, ako účastníčka farmárskej reality show televízie Markíza. Na obrazovky sa potom ešte niekoľko krát vrátila, diváci ju mohli vidieť napríklad v reláciách o varení televízie Markíza ale i JOJ, alebo v relácii Sladký život TV JOJ, kde sa predstavila i pri práci v redakcii denníka Nový Čas. Kontroverzná Haklová pracuje ako redaktorka Nového Času už od roku 2014 a od júla 2016 má aj vlastnú erotickú reláciu na portáli Tivi.cas.sk.

Prvý diel relácie Sex na ex bol odvysielaný na videoportáli Tivi.sk v rubrike Zábava už 19. júla 2016 a odvtedy ju diváci videli celkom sedem krát.

Relácia je stálou súčasťou video ponuky a Monika Haklová teraz nakrútila desať nových dielov, ktoré Tivi.sk uvedie postupne každý utorok.

Ďalšie časti budú vznikať, podľa výsledkov sledovanosti prvej série. Vydavateľstvo nevylúčilo následne ani prípadnú úpravu konceptu.

„Monika Haklová pravidelne spolupracuje s Novým Časom od roku 2014. Sex na ex je jej prvým pravidelným formátom. Okrem toho naďalej pripravuje video reportáže z rôznych, najmä spoločenských a šoubizových udalostí. Koncept relácie vznikol v redakcii Nového Času a bol ponúknutý Monike Haklovej, ktorá si následne sama pripravuje scenáre k jednotlivým epizódam,“ povedal pre MediaWatch.Dog riaditeľ komunikácie a PR vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia Martin Pastierovič.

„Priemerná sledovanosť prvých epizód splnila naše očakávania,“ doplnil Martin Pastierovič.

Pozrite si ukážku jednej časti relácie:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu