Kontroverzný youtuber predtým známy pod menom Mikael Oganesjan spôsobil v nočných hodinách v sobotu 22. apríla dopravnú nehodu a bol políciou Českej republiky vzatý do väzby a obvinený z dvoch trestných činov, ublíženia na zdraví a vedenie vozidla pod návykovou látkou. 

Mike je 20-ročný mladík arménskeho pôvodu so základným vzdelaním, ktorý žije v Prahe a svoju „kariéru“ youtubera začal zverejňovaním videí na ktorých sústavne porušuje dopravné predpisy a uráža príslušníkov mestskej polície.

Neskôr vyšiel s pravdou von a zverejnil video v ktorom vysvetlili, že to všetko bola len kampaň na poistenie na pokuty. V Prahe sa teší veľkému záujmu médií, ktoré o ňom pravidelne prinášajú nielen reportáže, ale i rozhovory. Vystúpil napr. v TV Óčko, alebo i v televízii DVTV, kde s ním robil rozhovor známy novinár Martin Veselovský.

Mikael Ogansjan si neskôr úradne zmenil meno na Mike Pán a pod touto značkou má i vlastný merchandising, ktorý ponúka prostredníctvom stránky www.mikejepan.cz.

Momentálne sa ale nachádza v cele predbežného zaistenia a prokurátor (štátny zástupca) na neho podá návrh na vzatie do väzby.

Ako dlho bude Mike vo väzbe nie je jasné, môže to byť niekoľko týždňov, mesiacov, ale i rokov, ak ho súd uzná za vinného.

Informáciu zverejnil na youtube kanáli Mikov kolega zo spoločnosti Česká vzájemná pojišťovna motoristů/pojisteninapokuty.cz Petr Kocourek, ktorý je zároveň zamestnancom advokáta, ktorý Mika zastupuje.

Pozrite si video:

Aktualizované 30.4.:

Celý príbeh bola iba kampaň na  nový podnikateľský zámer antiEET.cz, pozrite si video:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu